Nejvtipnější hlášky Bruce Willise

Výraznou vedlejší roli si zahrál v produkci svého bratra v levné a lehké komedii Můj soused zabiják (The Whole Nine Yards), kde ztvárnil nájemného zabijáka Jimmyho Tulipána. Film se stal k nákladům komerčním hitem a obsahuje řadu slušných hlášek, kterými se blýsknul i Willis, který si zde utahuje ze své image ostrého chlápka.

Jimmy: Není důležité kolik lidí jsem zabil. Důležité je, jak vycházím s lidmi, kteří jsou ještě naživu.

Jimmy: Vezmu si limonádu a hranolky, ale ten burger nechci. Jestli do něj dáš majonézu, tak přijdu k tobě domů, useknu ti nohy, zapálím barák a budu se dívat, jak se zkrvavenej budeš plazit ke dveřím.

Zatímco trojka Die Hard byla založená na vtipných výměnách se Samuelem L. Jacksonem, pak ve čtyřce se tvůrci vrátili ke kořenům a nechali Bruce opět pořádně zahláškovat (ovšem pouze v necenzurované verzi) jako za mlada.

John: Mai. Ale, ano. Ty myslíš tu malou asijskou roštěnku, která ráda kope do lidí. Ta teď nebude mluvit docela dlouho. Když jsem jí viděl naposledy, byla na dně výtahový šachty a z prdele jí koukalo SUV.

John (jeho parťákovi se líbí jeho dcera): Po všem co jsme spolu prožili, bych byl opravdu nerad, kdybych tě musel umlátit k smrti.

John (škrtí kabely teroristku): Není to moc těsný, že ne?

Red (2010)

Bruce Willis je pilná včelička a od té doby natočil další řadu filmů, kde má pár solidních hlášek. Naposledy ve filmu Red, o kterém jsme psali zde. A jistě to není naposledy, kdy se podíváme na hláškující herce.

Pages: 1 2 3 4

Přidat komentář

TOPlist