Soutěž o vstupenky na film Nickyho rodina

Soutěž o vstupenky na film Nickyho rodina

Soutěž o vstupenky na film Nickyho rodina

Příběh Sira Nicolase Wintona je neuvěřitelně silný. Silný také v tom, že to není příběh jedince, ale tisíců zachráněných lidských bytostí, díky neuvěřitelné osobní statečnosti jednoho na první pohled nenápadného člověka. Nový dokumentární snímek Nickyho rodina ozvláštněný i několika hranými sekvencemi vstoupí díky Bontonfilmu 3. února do celorepublikové distribuce a RealFilm vyhlašuje soutěž o 3 x 2 vstupenky na tento silný snímek do kin Palace Cinemas.

Nový film o Nicholasi Wintonovi a jeho pozitivním poselství, přináší dosud nezveřejněná fakta, svědectví a osudy nově objevených „Wintonových dětí“. Uvedením Nickyho rodiny režisér Matej Mináč definitivně uzavře cyklus Wintonovských filmů.

Režisér Matej Mináč vznik svého nového filmu uvozuje těmito slovy:,, Zájem studentů a fakt, že pod Wintonovým vlivem tisíce dětí na celém světě začaly konat dobro, dokonce jako novodobí „Wintonové“ zachraňovat jiné děti, nás natolik ohromil, že jsme se rozhodli pokračovat v prozkoumávání Wintonova tématu. Objevila se úplně nová fakta, např. příběh krásné špiónky Kerstin, která přestože za války pracovala pro Gestapo, pomohla Wintonovi zachránit 25 dětí či osudový příběh matky, která se do poslední chvíle nemohla odhodlat opustit své malé dítě a poslat jej do neznámého bezpečí. Také jsme našli mnoho nových „Wintonových dětí“, takže jeho rodina se rozrostla na 5 700 lidí s jedinečnými osudy. Rozhodli jsme se, že nedovolíme, aby se ty nejvíc vzrušující nově objevené příběhy spolu s úžasnými Wintonovskými akcemi a pozitivními aktivitami studentů „ztratily“. Proto vznikl film Nickyho rodina. Chceme ukázat, že do největší rodiny na světě, do Nickyho rodiny, nepatří jen tisíce lidí, kteří za svůj život vděčí Nicholasi Wintonovi, ale i všichni ti, kteří chtějí s naším světem něco pozitivního vykonat.“

K tomu, aby jste se stali šťastným výhercem je třeba zodpovědět 3 otázky, na které nebude jistě velký problém odpovědět.

1) První otázka je nabíledni. Nickyho rodina je již třetím snímkem o Nicholasi Wintonovi, který Matej Mináč režíroval. Jak se jmenovaly dva předchozí filmy?

2) Matej Mináč získal za jeden z Wintonovských filmů jedno z nejprestižnějších ocenění. Jak se cena jmenuje a v jaké kategorii film zvítězil?

3) V hraných sekvencích snímku Nickyho rodina se objevuje jedna velmi známá česká herečka, kterou jsme viděli nedávno třeba ve filmu Jana Švankmajera Přežít svůj život. Bude nás pochopitelně zajímat odpověď na otázku, jak se jmenuje?

Soutěžíme tedy o 3 x 2 vstupenky do kteréhokoliv kina Palace Cinemas. Lístky jsou platné do 23. února 2011, proto nebudeme otálet s vyhlášením. Správné odpovědi posílejte na tradiční email: soutez@realfilm.cz do 30. ledna 2011 do 16:00. Výsledky oznámíme ještě ten den ve 22.00.

Přejeme hodně štěstí!

Vaše redakce

Podmínky soutěže a o převzetí výhry se dozvíte na další straně tohoto článku.

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist