Vyhlášení soutěže s filmem Nickyho rodina

Soutěž o vstupenky na film Nickyho rodina

Soutěž o vstupenky na film Nickyho rodina

Příběh Sira Nicholase Wintona Vám, milí čtenáři, není lhostejný, což potvrdila i mimořádná účast v naší soutěži, kterou jsme pro Vás připravili. Nový dokumentární snímek ozvláštněný i několika hranými sekvencemi vstoupí díky Bontonfilmu 3. února do celorepublikové distribuce a Realfilm vyhlašuje výsledky soutěže o 3 x 2 vstupenky na tento silný snímek do kin Palace Cinemas v celé České republice.

Došla nám řada správných, ale bohužel i špatných odpovědí. Správné odpovědi si zkontrolujte společně s námi.

1) První otázka je nabíledni. Nickyho rodina je již třetím snímkem o Nicholasi Wintonovi, který Matej Mináč režíroval. Jak se jmenovaly dva předchozí filmy?

Všichni moji blízcí, Síla lidskosti – Nicholas Winton

2) Matej Mináč získal za jeden z Wintonovských filmů jedno z nejprestižnějších ocenění. Jak se cena jmenuje a v jaké kategorii film zvítězil?

Emmy Awards – nejlepší dokument

3) V hraných sekvencích snímku Nickyho rodina se objevuje jedna velmi známá česká herečka, kterou jsme viděli nedávno třeba ve filmu Jana Švankmajera Přežít svůj život. Bude nás pochopitelně zajímat odpověď na otázku, jak se jmenuje?

Klára Issová

A výherci soutěže o 3 x 2 vstupenky do kteréhokoliv kina Palace Cinemas, které jsou platné do 23. února 2011 jsou

1) Kateřina Rohošková, Praha 4

2) Radka Kindlová, Beroun

3) Kristián Tomek, Praha 2

Ceny si můžete vyzvednout buď na setkání 1. února od 19:30 v Baru Bárka na Praze 7, kde proběhne výroční oslava k založení našeho magazínu, popřípadě Vám výhru zašleme poštou.

Gratulujeme výhercům a ostatním přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích s Realfilmem!

Vaše redakce

Přidat komentář

TOPlist