Christopher Plummer a Ewan McGregor jako otec se synem

Christopher Plummer a Ewan McGregor jako otec se synem

Christopher Plummer a Ewan McGregor jako otec se synem

Sympatický herec Ewan McGregor ztvárnil na plátně řadu výrazných postav a kvůli televizní obrazovce objel svět na motorce se svým kamarádem. Na chvíli o něm nebylo vidět ani slyšet, protože v soukromí bojoval s rakovinou a jen za poslední rok se objevil hned ve dvou dobrých filmech Muži, co zírají na kozy a fantastickém Mužem ve stínu. Letos se objeví ve velmi slibně vypadajícím dramatu Beginners.

Americký nezávislý režisér Mike Mills není ve filmové branži žádným nováčkem. Natočil již úspěšný a kritikou chválený snímek Thumbsucker nebo např. videoklip pro Mobyho Run On.

Beginners je jeho autorským počinem a pojednává o osamělém, spíš zakřiknutém, muži (Ewan McGregor), kterému jeho stárnoucí otec (Christopher Plummer, dnes je mu 81 let) oznámí, že je gay, našel si o dost mladšího milence a trpí smrtelnou chorobou.

Christopher Plummer je evidentně při chuti, protože každý rok se objevuje v nějakém zajímavém titulu. V roce 2009 byl nominován na Oskara za film The Last Station, ale za posledních pár let se objevil v mnoha ambiciózních titulech jako Insider, Syriana nebo Nový svět. V zajímavém dramatu uvidíme ještě Melánii Laurent (Hanebný pancharti) a Gorana Visnjice (seriál Pohotovost). Snímek bude celosvětově distribuovat Focus Features.

Film byl již představen na MFF v kanadském Torontu a americkou premiéru má ohlášenou na červen.

Na trailer se podívejte zde.

Přidat komentář

TOPlist