EXKLUZIVNĚ – Natočili jsme rozhovor s Johnem Ottmanem

John Ottman

Včera byla redakce Realfilmu ve složení Dana Adama a Ondry Slaniny v Chotěboři na SoundtraConu (více na www.soundtracon.sff.cz.), který se uskutečňuje v rámci Festivalu fantazie a natočila rozhovor s jedním z nejvytíženějších filmových skladatelů Johnem Ottmanem.

Jak víte z našeho profilu John Ottman není jenom skladatel, ale i střihač, režisér a v současnosti i producent nového filmu Bryana Singera Jack the Giant Killer.

Rozhovor jsme s organizátory domlouvali řadu týdnů, ale vzhledem k nabitému programu Johna Ottmana si pochopitelně nemůžete být nikdy jistí. Bylo chvíli před půl druhou, když před kinem v Chotěboři zastavilo nablýskané auto s řidičem, z kterého vystoupil usměvavý filmař.

V tu chvíli si nešlo nevšimnout opodál stojícího fanouška, který hned začal žhavit dráty na Slovensko. Pro jistotu překládám:,,Ahoj. Už je tady. Stojí dva metry ode mě. No, je to on.“ Po potvrzení pravosti fanouškem a prvního kontaktu s organizátory se pomalu začal blížit čas dvouhodinové besedy. Pan Ottman se choval velmi vstřícně, skromně, příjemně diplomaticky a nešetřil úsměvy.

Dvouhodinová beseda byla plná zajímavých otázek a pro filmaře bezesporu velmi přínosných odpovědí. Z besedy existuje audiovizuální záznam a v průběhu příštího týdne přineseme rozšířený článek k profilu Johna Ottmana. Pan Ottman během besedy potvrdil všechny informace z profilu Realfilmu a přidal celou řadu detailů a zajímavostí.

Mezi debatou a autogramiádou vznikla v proluce chvíle, která byla určena pro Realfilm a hlavně pro vás, milí čtenáři.

Zůstali jsme v opuštěném sále kina s profesionální kamerou svíranou v ruce Danem AdamemOndra Slanina mohl začít klást dotazy, které jsme si připravili. Během pěti minut tak vznikl dynamický rozhovor plný zajímavých informací, kde se dozvíte o způsobu práce v Hollywoodu, filmařských začátcích s Bryanem Singerem, jeho idolech ve filmové hudbě a o tom, co všechno jeho multitalent obnáší.

Rozhovor je pochopitelně natočený v angličtině, takže ho obdaříme českými titulky a necháme panu Ottmanovi autorizovat. Již teď se tedy můžete těšit na finální rozhovor!

1 komentář

  1. Roman Potoczný napsal:

    … již teď se napjatě těšíme …

Přidat komentář

TOPlist