Singlerský výhled s příliš rychlým nasazením

Simon Pegg a Nick Frost vrací úder!

Milí čtenáři, chystáme pro vás spoustu zajímavých překvapení, akcí, knihu a kolega Dan Adam má těsně před první klapkou svého zajímavého autorského dokumentárního projektu, o kterém budeme již brzy informovat. Proto se mi název výhledu podle akční komedie Jednotka příliš rychlého nasazení vlastně docela hodí.

KINO:

V kinech běží ten zakázaný film s iniciálami HP, o kterém na Realfilmu nikdy nepíšeme. Předpokládáme, že se sice najde alespoň 120 tisíc diváků, kteří jsou ochotni za čaroděje, který sice nemá bradavici na nose, ale zato v ní přímo bydlí (nebo tak nějak), zaplatit.

Druhá novinka je od společnosti Aerofilms s názvem Jmenuji se Oliver Tate (trailer zde), která se v originále jmenuje Submarine. Zde je oficiální text distributora o filmu. Patnáctiletý Oliver Tate má dva cíle: zachránit manželství svých rodičů za pomoci pečlivě promyšleného plánu a přijít o panictví před svými dalšími narozeninami. Obává se, že jeho matka prožívá románek s new-age pošukem Grahamem, a tak monitoruje dění v rodičovské ložnici podle aktivity přepínače tlumených světel a falšuje sugestivní milostné dopisy matky otci. Zároveň se pokouší dvořit své spolužačce Jordaně, žhářce, která osobně dohlíží na to, co si Oliver zapisuje do svého deníku – obzvláště na pasáže, které se týkají jí samotné. Když se jí něco nezdá, Oliver musí škrtat. Film vznikl podle slavné knižní předlohy Joea Dunthornea a jde o nekonvenční a podmanivý příběh o dospívání.

Poslední novinkový titul je dílem české dokumentaristky Jany Počtové Generace singles, jehož název je více než výmluvný. Film jsme v redakci dosud neviděli.

Pátek:

Páteční program je bída. Tipem Realfilmu je každopádně již avizovaný komediální snímek Hot Fuzz nebo-li Jednotka příliš rychlého nasazení. Parodie na buddy movies s britskými komiky Simonem Peggem (Star Trek) a Nickem Frostem od tvůrců komedie Soumrak mrtvých vás určitě pobaví.

23:10 Jednotka příliš rychlého nasazení Prima Tip Realfilmu

Sobota:

Zítra si na Realfilmu rozhodně nenechejte ujít další díl průvodce Všichni dobří čeští filmaři o nástupu zvukového filmu a úspěších předválečné kinematografie. V televizi to bude na rozdíl od monitoru mnohem horší podívaná. Něco se ale pochopitelně najde. Třeba Hvězdná pěchota Paula Verhoevena, u které nesmíte zapomenout, že je to natočené záměrně parodickou formou! Pro přemýšlivé diváky bude k shlédnutí velmi solidní Syriana s Georgem Clooneym. Francouzský snímek Transylvania sympatického režiséra s cikánskou krví Tonyho Gatlifa nabídne dvojka. Toužíte-li po svižné akci s trochou drsné romance, podívejte se na svižný Polibek draka s atletem Jetem Li a krásnou Bridget Fonda. Příšernou hrůzu očekávejte od kultovního britského horroru Jezero smrti. Upozorňujeme, že film je jen pro otrlé, nicméně je tipem Realfilmu!

21:55 Syriana Prima Cool
22:05 Hvězdná pěchota ČT1
23:30 Transylvania ČT2
00:10 Polibek draka Nova
00:20 Jezero smrti ČT1    Tip Realfilmu

Neděle:

Neděle je také ze slabšího soudku, ale přináší např. solidní Cestu do zatracení (Road to Perdition) s Tomem Hanksem, Paulem Newmanem, Danielem Craigem a Judem Law.

22:10 Cesta do zatracení Prima Tip Realfilmu

KINO:
Generace singles
Jmenuji se Oliver Tate

Hanna
Ženy sobě
Princ a pruďas
V peřině
Pařba v Bangkoku
Paul
Skyline

Lidice
X-Men: První třída TIP Realfilmu
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
Melancholia TIP Realfilmu
Rychle a zběsile 5
Thor
Čertova nevěsta
Czech Made Man TIP Realfilmu
Zdrojový kód TIP Realfilmu
Orel Deváté legie
Všemocný
Neznámý – TIP Realfilmu
Odnikud někam
Vřískot 4
Útěk ze Sibiře

Přidat komentář

TOPlist