Výhled na Zemi ze Stromu života pod dohledem Televizní společnosti

Sidney Lumet - filmografie

V Realfilmu je za námi nesmírně náročný a bouřlivý týden  a milí čtenáři, buďte rádi, že jste tomu ušetřeni. Každopádně nás v redakci čekají velké změny, o kterých vás budeme postupně informovat. Váš oblíbený výhled je ale jako vždy připraven a možná je docela dobře, že na většině území prší, protože v kinech je po hluchém období konečně na co se dívat.

Premiérou týdne je bezesporu film Terrence Mallicka Strom života, který vyhrál letos v Cannes. Recenze se dočkáte o víkendu, ale bližší info a trailer si můžete prohlédnout zde. Zajímavé bude jistě i chilské drama Post Mortem, jež bodovalo na loňském filmovém festivalu v Benátkách. Mário pracuje v márnici, kterou zrovna procházejí dějiny. Nejraději by sice zůstal pohroužen pouze do svého milostného příběhu, ale politika si ho stejně najde a vtáhne ho do svých nejvyšších pater. Třetí novinkou je pak Stathamovka Mechanik zabiják, o které jsme psali zde. Netradičně se však tuto neděli odehraje premiéra Života v jednom dni (Life in a Day), tedy společného projektu youtube.com, producentů Ridleyho Scotta, v TZ neprávem opomíjeného kinetického filmaře Tonyho Scotta (Nepřítel státu, Spy Game) a talentovaného režiséra Kevina MacDonalda (Poslední skotský král, Na odstřel). Film jsme viděli na MFF v Karlových Varech a recenzi zveřejníme v neděli.

Pátek:

Televizní nabídka na páteční večer opět vystihuje propojenost na našem televizním trhu. Nejprve se budete moci pobavit skvělou komedií Lhář, lhářJimem Carreym (Pan Popper a jeho tučňáci), ale pak od sebe programoví dramaturgové zcela zřetelně opisovali, protože vysílat proti sobě filmy Davida Finchera je zkrátka zlo. Pokud si budete v této Sofiině volbě vybírat, můžete si snímky připomenout v jeho aktualizovaném profilu u nás na Realfilmu. Takže jak je libo, Klub rváčů nebo Sedm?

20:00 Lhář, lhář Prima
22:30 Sedm Nova                      Tip Realfilmu
23:10 Klub rváčů Prima

Sobota:

Pro náročné diváky je připravena Magnolia P. T. Andersona, která je tipem Realfilmu. Mozaika srdceryvných příběhů vás rozhodně nenechá chladnými. Pořádně vás rozpálí také solidní hasičské drama s Johnem Travoltou Okrsek 49. Uznávaný exploatační horror Krokodýl nabízí překvapivě v téměř prime timeu Nova. Jestli si ale chcete dáchnout po večeři, kdy se servíroval falešně hrající flétnista, tak si nenechte ujít Červeného draka.

22.00 Magnolia Nova Cinema   Tip Realfilmu
22.00 Okrsek 49 ČT1
22.05 Krokodýl Nova
22.30 Červený drak Prima

Neděle:

Nedělní televize proti sobě postavila dvě nejtěžší filmové váhové kategorie. Buď si tedy dáte fantastický muzikál Moulin Rouge a nebo geniální film Sidney Lumeta Televizní společnost, v originále Network, který pod tímto názvem jž několikrát vysílala Nova. Tak nám v tom zase někdo na Kavčích Horách dělá hokej!

22:10 Moulin Rouge Prima         Tip Realfilmu
22:10 Televizní společnost ČT2 Tip Realfilmu

KINO:
Strom života  TIP Realfilmu
Život v jednom dni  TIP Realfilmu
Mechanik zabiják
Post mortem

Generace singles
Jmenuji se Oliver Tate

Hanna
Ženy sobě
Princ a pruďas
V peřině
Pařba v Bangkoku
Paul
Skyline
Lidice
X-Men: První třída TIP Realfilmu
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
Melancholia TIP Realfilmu
Rychle a zběsile 5
Thor
Čertova nevěsta
Czech Made Man TIP Realfilmu
Zdrojový kód TIP Realfilmu
Orel Deváté legie
Všemocný
Neznámý – TIP Realfilmu
Odnikud někam
Vřískot 4
Útěk ze Sibiře

Přidat komentář

TOPlist