Elitní zabijáci spojí De Nira, Stathama a Owena!

Spojenec

Žádní uřvaní kojenci ani kojení z umělého prsu, Robert De Niro (Nelítostný soubojCasinoVšemocnýHvězdný prach,Taxikář, Angel Heart) se konečně vrátil do polohy Roninu, která mu přeci jen sedla lépe a s ním se ve filmu objeví nejdrsnější chlápci filmového plátna Jason Statham (PostradatelníČistá prácePodfu(c)k) a Clive Owen (Sin City – Město hříchuPotomci lidíNa dotekAgent bez minulosti).

Danny (Jason Statham) je nejlépe vycvičený agent pro speciální operace, kterého z vlastního exilu vyláká touha po téměř nemožné pomstě a osobní spáse. Danny svolá svůj starý tým agentů, aby mu pomohli zachránit jeho bývalého učitele Huntera (Robert De Niro) a proniknout do nejobávanější a respektované britské vojenské jednotky SAS. Čelí tak tajné skupině vojáků, která si říká ,,The Feather Men“ v čele se zabijáckým parchantem (Clive Owen). Jejím úkolem je dohlížet na ochranu všech členů SAS i jejich utajení. Danny a jeho tým musí zneškodnit skupinu vojenských zabijáků dříve, než jejich jednání vyvolá politický konflikt. Cesta nás zavede do rozsáhlého spiknutí hned v několika zajímavých lokacích – Paříž, Londýn, Střední Východ a Austrálie.

Hvězdně obsazený film režíruje sympatický Gary McKendry ze Severního Irska, který má za sebou několik reklam a prací pro televizi a také nominaci na Oskara za nejlepší krátký film. Snímek vznikl podle novely slavného britského spisovatele dobrodružných románů Sira Ranulpha Fiennese.

Mimochodem trochu mě zaráží fakt, že film poběží v USA v délce 100 minut a v Německu hned o 16 minut delší! Premiéru má v USA na konci září a Bontonfilm ho uvede 6. 10. do českých kin.

Na český trailer se podívejte zde.

Přidat komentář

TOPlist