Formálně zajímavé hvězdné Bunraku má první trailer

Sin City (2005

Je tomu víceméně rok, co jsme psali o právě dokončeném zajímavém snímku Bunraku, který v té době sklízel zasloužené ovace na festivalu v Torontu. Od té doby se snímek hrál hned na několika světových trzích a diváci jednoznačně rozhodli, že půjde i do širší distribuce.

Josh Hartnett je zvláštní úkaz mezi herci, kteří jsou jeho vrstevníky. Zahrál si v řadě nepovedených snímků, které vydělaly, v řadě skvělých filmů, co nikdo neviděl a těch filmů, které skloubily divácký zájem a kvalitu má zoufale málo, ale považte – Black Hawk Down Ridleyho ScottaSin City Roberta RodriguezeČerná Dahlie Briana De Palmy nebo 30 dní dlouhá noc Davida Sladea (jež můžete vyhrát v soutěži s filmem Drive) jsou vzhledem k věku solidním portfoliem.

Film Bunraku bude snad patřit do poslední kategorie. Jedná se o žánrový mix akčního dramatu a fantasy. Dosud nepříliš známému režisérovi Guy Moshovi se navíc podařilo získat solidní obsazení – Demi Moore, Woody Harrelson (Temný obraz, Tahle země není pro starý, Zombieland) a Ron Perlman (Hon na čarodějnice, Jméno růže).

Do města terorizovaného zločinci přijíždí nezávisle na sobě tajemný tulák (Josh Hartnett) a samuraj Yoshi (Gackt). Každý zde má své vlastní poslání motivované pomstou. Když se konečně potkají, rozhodnou spojit své síly a společně bojovat proti zkorumpované vládě Nicoly (Ron Perlman), jeho femme fatale Alexandry (Demi Moore) a dalších 7 smrtících zabijáků. Děj se odehrává ve fiktivním světě, který je originálním výplodem režiséra, jenž je také autorem scénáře.

Film měl rozpočet 25 milionů dolarů a na trailer inspirovaný Tarantinovým Kill Bill se podívejte zde.

Přidat komentář

TOPlist