Johnny Depp se vrací ke svým vyšinutým rolím

Nejslavnější adaptace Stephena Kinga

Zapomeňte na Alenku v říši divů i na poslední Piráty z Karibiku, i když ne tak moc, když hlavní hrdina v něm bude pít hektolitry rumu. Po dlouhé pauze se vrací k režii Bruce Robinson, který bude adaptovat další ujetý příběh Huntera S. Thompsona.

Možná si ještě vybavíte bizarní film Terryho Gilliama (12 opic, Imaginárium Dr. Parnasse) Strach a hnus v Las Veagas, kde Johnny DeppBenicio Del Torem zažívají psychedelické eskapády. Tentokrát se o další adaptaci pokusil Bruce Robinson (Jennifer 8, scénář Vražedná pole) a za 45 milionů spojil hned několik výrazných tváří současného hereckého nebe – Johnnyho Deppa (Veřejní nepřátelé, Mrtvý muž, Noční můra v Elm Street, Alenka v říši divů, Imaginárium Dr. Parnasse, Ztracen v La ManchaAmber Heard (Zombieland, info o The Ward), Aarona Eckharta (Temný rytířDěkujeme, že kouříte), Giovanni Ribisi (Návrat do Cold Mountain, Avatar, Riziko, Veřejní nepřátelé) nebo Richarda Jenkinse (Po přečtení spalte).

Film sleduje příběh svobodomyslného novináře Paula Kempa (Johnny Depp), který píše do plátku v Karibiku a čím dál tím více zabředává do osidel démona alkoholu. Potkává se přitom se sebedestruktivními násilnými typy.

Je celkem pochopitelné, že snímek bude nakonec uvádět do kin stále zajímavější společnost Film District (info o Drive, info o Insidious), která se nebojí jít s kůží na trh i s méně  politicky korektními látkami.

Na slibně vypadající trailer se podívejte zde.

Přidat komentář

TOPlist