Na světě je bikerský trailer na akční thriller David Koeppa

Počátek (2010)

Původně jsem chtěl napsat cyklistický, ale nepřišlo mi to dostatečně, jak říkáme my Češi, cool. Jelikož jedno z mých dalších zaměstnání je psaní PR textů pro jednu firmu s cyklodoplňky a sám se rád projedu, oceňuji, že jeden z nejlepších scenáristů současného Hollywoodu David Koepp se vrhl na akční thriller, kde místo rychlých kol a motoru, rozjede i svižnou akci v městské dopravě na kolech.

Pro hlavního hrdinu si zvolil velmi povolaného Josepha Gordona Levitta (Počátek500 dní se Summer, info o The Dark Knight Rises), který poslední dobou umí opravdu šlápnout do pedálů. V zbrusu novém thrilleru Premium Rush půjde o mladé messengery v Big Apple neboli New Yorku. Sympatický Willie (Joseph Gordon Levitt) převezme obálku, kterou má pochopitelně co nejrychleji doručit. Objektivní potíží je, že obsah zajímá jistého odporného zkorumpovaného policajta (Michael Shannon). V obsazení pak nalezneme celou řadu urostlých atletických dívek v přiléhavých nátělníkách.

Svižný snímek sice možná nebude úplně nejdražším filmem sezóny, ale pokud se povede alespoň jako obdobně laděný Cellular podbarvený skvělým soundtrackem Johna Ottmana bude to rozhodně vítané. Vzhledem k tomu, že David Koepp (Hadí oči, Úkryt, Jurský park, Mission Impossible, Spider Man)  je spoluautor scénáře a pro změnu opět i režíruje a nutno dodat, že ne špatně, protože má za sebou Tajemné oknoJohny Deppem nebo slušný horror Ozvěny mrtvýchKevinem Baconem.

Snímek vyrobila produkční firma zodpovědná za velmi zdařilý Zombieland a distribuovat bude tradičně jako většinu filmu Davida Koeppa společnost Columbia. Producentem je pak stále zajímavější Gavin Polone (Zombieland, Úkryt, 8 mm, seriál Gilmorova děvčata), za kamerou je podle Variety jeden z 10 nejlepších současných kameramanů Mitchell Amundsen (Transformers, Kurýr 2, Wanted) a pokud vás to potěší tak kromě vizuálních efektů bouraček se na filmu podílely desítky špičkových kaskadérů.

Na slibně vypadající trailer se podívejte zde.

Přidat komentář

TOPlist