Soutěž s filmem Drive

Soutěž s filmem Drive

1. září zahajuje další mediální sezóna a RealFilm si pro Vás připravil řadu překvapení. Již 15. září má premiéru špičkový snímek Drive, který získal cenu za nejlepší režii na MFF v Cannes a my pro Vás máme soutěž o DVD se společností Blue Sky Film, která snímek distribuuje.

Hlavní roli ve filmu ztvárnil Ryan Gosling, který  je zřejmě nejzajímavější nastupující hvězda současnosti a jeho diář je opravdu nabitý. Ve snímku Drive hraje chladnokrevného řidiče, kaskadéra, který si v noci přivydělává jako řidič bankovních lupičů. Ve filmu se dále objeví Carey Mulligan (Wall Street 2) nebo Albert Brooks. Film bude v Americe reprezentovat nového hráče na trhu společnost FilmDistrict, která svým prvním filmem Insidious (info zde) pořádně zabodovala. Recenze Davida Hechta na Realfilmu zde.

Každý ze tří výherců získá velmi zajímavý film. Pečlivě jsme je pro Vás vybírali u distributora snímku Blue Sky Film, který Drive uvede do našich kin od 15. září 2011. Vyhrát tedy můžete tyto filmy:

1) District 9 Neilla Blomkampa
2) 30 dní dlouhá noc Davida Sladea
3) Touha, opatrnost Anga Lee

A k výhře stačí tak málo, jen správně zodpovědět tyto 3 jednoduché otázky, ke kterým nebudete potřebovat ani řidičák:

1) Režisér filmu Drive Nicolas Winding Refn se filmem Drive definitivně zapsal mezi režijní špičku a nabídka na vysokorozpočtový snímek přišla vzápětí. Jedná se o předělávku klasického sci-fi a v hlavní roli se objeví také Ryan Gosling. Jaký film to bude? Pokud budete pátrat na Realfilmu odpověď naleznete záhy.

2) Ryan Gosling sice dosud nepatří mezi úplně známé filmové obličeje, ale má za sebou již několik velmi úspěšných titulů. V jednom z nich hraje státního návladního, který musí dokázat vinu chladnokrevnému vrahovi své ženy v podání Anthony Hopkinse. Zajímá nás název filmu.

3) A poslední otázka je pochopitelně těžká. Půvabná britská herečka Carey Mulligan má za sebou oskarovou nominaci. Za jaký film a kdo byl režisérkou?

Správné odpovědi zasílejte na redakční email soutez@realfilm.cz do 18.09.2011 do 22:00. Výherci budou vyhlášeni následující den 19.09.2010 ve 12:00!

Přejeme hodně štěstí!

Vaše redakce

Podmínky soutěže a místo převzetí se dozvíte na další straně tohoto článku.

Pages: 1 2

1 komentář

  1. Roman Potoczný napsal:

    Hmmm, nelehká soutěž, přiznám se, že bez brouzdání po blíže neurčeném americkém filmovém webu, bych dohromady odpovědi z hlavy nedal a tak na redakční web tentokrát za účelem výhry psát nebudu (District 9 už ve své „filmotéce“ stejně mám :-) … odpovědi sem, přirozeně, rovněž psát nebudu, nechť si účastníci namáhají hlavu a „prsty brouzdající po klávesnících“, jen podotknu, že mě bude zajímat Gosling velmi v „březnových Idách“, jelikož ten film mě vůbec dosti zajímá a ještě fakt, že Carey Mulligan je veelmi, vizuálně zajímavá ženská … ;-) …

Přidat komentář

TOPlist