Soutěž s filmem Jeskyně zapomenutých snů

Soutěž s filmem Jeskyně zapomenutých snů

Ve čtvrtek 27. října vstupuje do kin nejúspěšnější dokument letošního roku Jeskyně zapomenutých snů 3D a na Realfilmu tato mimořádná událost nemůže zůstat bez odezvy. Připravili jsme proto pro Vás s distributorem snímku společností Artcam soutěž o 3 DVD z jejich edice náročného diváka.

V případě filmu Jeskyně zapomenutých snů se navíc nejenom jedná o film pro náročného diváka, ale hlavně a to je mnohem důležitější o film od nejnáročnějších filmařů současnosti. HerzogZeitlingerem (Špatnej polda, Temný úsvit, Grizzly Man) společně natáčeli v džungli, na Antarktidě, na sopce, na Aljašce, v Laosu a v mnoha naprosto neuvěřitelných místech napříč naší modrozelenou planetou.

Recenzi na film přineseme ve středu a již dnes můžete posílat odpovědi na tři jednoduché otázky, díky kterým získáte při troše štěstí jeden z trojice skvělých filmů, jež jsme pro Vás vybrali. Soutěžíme o celovečerní dokument Dva ve vlně, v zahraničí ohromně přijatý art film Skafandr a motýl a hit z Cannes strhující rumunské drama 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny.

1) Jako filmařsky magazín si nelze odpustit drzou a troufalou otázku. Který legendární časopis spojuje dvojici režisérů Jeana-Luca Godarda a Francoise Truffauta. Můžete namítnout, že je spojují časopisy dva a pochopitelně uznáme eventuálně oba, ale speciálně ten jeden patří mezi základní filmová periodika již několik desetiletí.

2) Scenáristou filmu Skafandr a motýl je i významný současný dramatik. Zajímá nás jeho jméno a alespoň jeden další film.

3) A poslední otázka je skutečně triviální. Film 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny vyhrál nejprestižnější cenu filmového světa. Jakou?

Správné odpovědi zasílejte na redakční email soutez@realfilm.cz do 6.11.2011 do 22:00. Výherci budou vyhlášeni následující den 7.11.2011 ve 12:00!

Přejeme hodně štěstí!

Vaše redakce

Podmínky soutěže a místo převzetí se dozvíte na další straně tohoto článku.

EXKLUZIVNÍ rozhovor s Peterem Zeitlingerem play on YouTube

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist