Soutěž s filmem Vendeta

Soutěž s filmem Vendeta

Milí čtenáři Realfilmu společně s distribuční společností Bontonfilm jsme se rozhodli Váš podzim zpříjemnit návštěvou drsného syrového thrilleru Vendeta, který již zítra vstoupí na plátna kin soutěží o 3 x 2 volné vstupy.

Reklamní kampaň novému producentskému počinu Vratislava Šlajera oproti Poutům získala mnohem údernější vizuál a těšte se na strhující souboj charakterů s nečekaně silným obsazením a brilantními výkony zejména pánů Vetchého, Kaisera a Chmely.

V soutěži budeme hrát o 3 x 2 vstupenky do kina Cinestar (Praha 5 Anděl, Praha 9 – Černý Most, Olomouc, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Liberec, Mladá Boleslav, Plzeň, Opava (po otevření), Brno, ale i na Slovensku Nitra, Trenčín, Trnava Poprad, Žilina, Dunajská Streda, Prešov, Košice, Skalica) na film Vendeta do 22. 12. 2011 a k jejich získání vám bude stačit správné zodpovězení tří tradičně jednoduchých otázek.

1) Ondřej Vetchý jako jeden z mála českých herců uspěl i v prestižních Evropských filmových cenách. Za svůj výkon byl nominován na cenu pro nejlepšího mladého herce/herečku, a to již v roce 1988. Za jaký to bylo film a kdo byl jeho režisérem?

2) Oldřich Kaiser si evidentně s producentem filmu Vratislavem Šlajerem a režisérem Miroslavem Ondrušem sedl, když se rozhodli navázat na předchozí spolupráci na veleúspěšných Poutech. Kaiser má za sebou již pěknou řádku rolí a jedna z jeho nejzajímavějších je postava ve filmové adaptaci románu Bohumila Hrabala. Kterého?

3) Poslední otázka bude směřovat na celovečerně debutujícího režiséra Miroslava Ondruše a lehce se dotkneme i úspěšných Pout. V jaké pozici pan Ondruš na filmu pracoval?

Pokud náš magazín čtete pravidelně nebude pro Vás jistě žádný problém správně odpovědět. Správné odpovědi tedy zasílejte na redakční email soutez@realfilm.cz do 4.12.2011 do 22:00. Výherci budou vyhlášeni následující den 5.12.2011 ve 12:00!

Podmínky soutěže a místo převzetí se dozvíte na další straně tohoto článku.

Pages: 1 2

1 komentář

Přidat komentář

TOPlist