Novinka Jasona Reitmana už má trailer

Od Lítám v tom už uteklo pár let a Jasona Reitman se vrací do veřejného života s novým snímkem podle scénáře Diabla Cody (Juno), kde ztvární hlavní roli Charlize Theron, která se zdá po kratším odmlčení jako doslova na roztrhání.

Reitmanovy filmy nejsou drahé a vydělávají věru mnohonásobek svých rozpočtů. Film s názvem Young Adult je již hotový a za sebe bez mučení přiznávám, že se už moc těším.

Příběh je o čerstvě rozvedené spisovatelce (Charlize Theron), která se vrací do svého rodného města, kde potká svého bývalého přítele (Patrick WilsonWatchmen – Strážci, Hezké vstávání), jenž má už ovšem rodinu s dětmi. Taková prkotina jí ovšem nemůže zastavit.

Na filmu se podílí obvyklí Reitmanovi spolupracovníci kameraman Eric Steelberg (Juno, 500 dní se Summer, Lítám v tom), hudební skladatel Rolfe Kent (Bokovka, Děkujeme, že kouříte, Muži, co zírají na kozy, Lítám v tom) nebo střihačka Dana E. Glauberman a možná za zmínku stojí, že jedním z výkonných producentů je třeba i John Malkovich (Red, Výměna, Po přečtení spalte).

Film se uváděl v předpremiéře na festivalu v Torontu a pouštěl se i obyvatelům městečka, kde se natáčel. Studio Paramount film uvede 16. prosince, což znamená jediné – očekává se Oskar.

Přehrát trailer

Přidat komentář

TOPlist