Detektivní pondělní dávka upoutávek se sociální pohádkou

Po opravdu vyklidněném období přichází s novým rokem naprosto neuvěřitelná dávka sedmi premiér. O většině filmů už z našich stránek víte, ale je na místě si je představit.

Premiérou týdne bude bezesporu dvojka Sherlocka Holmese: Hra stínů. Jednička u nás bodovala velmi slušně a jistě si dobře povede i dvojka této velkoryse pojaté dobové podívané opět v režii Guye Ritchieho. (další info zde)

Přehrát trailer

Přes svátky asi v kině nikdo moc nebyl, ale možná jste již zavítali na horrorovou trikovou podívanou Černá hodina. Pětice mladých lidí bude muset v Moskvě čelit invazi nepřátelských mimozemšťanů a v hlavní roli uvidíte Emila Hirsche (Útěk do divočiny, Speed Racer). Film je jak ve 2D, tak 3D. Snímek měl docela nízký rozpočet a nutno dodat, že v Rusku je megahitem!

Přehrát trailer

Pokud navštěvujete malá kina nebo máte osvíceného provozovatele kina na menším městě, tak si určitě nenechte ujít novinku Akiho Kaurismäkiho Le Havre, jež je úspěšná u kritiky a zejména diváků.

Přehrát trailer

Z přehlídky francouzského filmu k nám dorazí do distribuce i velmi drsný snímek z roku 2010  Přepadení, který je nabitý dramatickou akcí podle skutečnosti. Film určitě není určen slabším povahám!

Přehrát trailer

Stejný distributor pokračuje s dalším filmem Konec Roberta Mitchuma, jenž má být poctou Jimu Jarmuschovi. Film je rozsáhlou evropskou koprodukcí.

Přehrát trailer

Pokud se zajímáte o práva černochů v Americe 60. a 70. let nenechte si ujít celovečerní klubový dokument ze Švédska Black Power.

Přehrát trailer

Po předloňském mimořádně úspěšném uvedení na MFF v Karlových Varech se do distribuce dostane i zajímavý snímek Lurdy se Sylvií Testud. Zřejmě se nebude hrát všude, tak si ho určitě ve svém okolí najděte.

Přehrát trailer

Posledním snímkem, který si dnes připomeneme je film Iron Lady, o kterém jsme již psali a vstupuje ve čtvrtek do amerických kin. Více info zde.

Přehrát trailer

Za týden v pondělí u upoutávek na viděnou!

Přidat komentář

TOPlist