Soutěž s filmem Žena v černém o knižní předlohy duchařského horroru

Soutěž s filmem Žena v černém o knižní předlohy duchařského horroru

Milí čtenáři Realfilmu společně s distribuční společností Eeap a agenturou 2media jsme se rozhodli obohatit vaše knihovny o poctivý a prověřený duchařský horror. O tom svědčí úspěšná kniha, úspěšný film a divadelní hra Žena v černém, jenž se aktuálně hraje na Komorní Fidlovačce.

Je mi jasné, že všechna média budou psát o Ženě v černém jako prvním projektu Daniela Radcliffea od skončení úspěšné série o obrýleném čarodějovi, ale jako filmařský magazín pochopitelně musíme akcentovat, že se jedná o projekt legendárního horrorového studia vyznamenaného i královnou za zásluhy.

V soutěži budeme hrát o 3 knižní předlohy filmu Žena v černém od Susan Hill a k jejich získání vám bude stačit správné zodpovězení tří tradičně jednoduchých otázek.

1) První otázka je nabíledni. Jak se jmenuje to legendární horrorové studio, které film natočilo a jmenujte jeho nejslavnějšího herce, který proslul mimo toto studio jako Saruman v trilogii Pánu prstenů? Na Realfilmu odpověď bez problémů naleznete.

2) Jednu z hlavních rolí ve filmu ztvárnil i velice zajímavý britský herec s aristokratickými rysy Ciarán Hinds, který už na plátně zosobnil ruského prezidenta, Caesara nebo vrchního školitele exorcistů ve Vatikánu. V tomto filmu má jako jediný člověk ve vesnici nový vynález, bez kterého si dnes už život nedovedeme představit. O jakou technickou novinku se jedná?

3) Poslední otázka bude směřovat na režiséra filmu. Jak se jmenuje jeho předchozí film, který byl naprosto právem označen za první vlaštovku renesance britského horroru, kterou filmem Žena v černém potvrdil? V jedné z hlavních rolí se objevil Michael Fassbender.

Pokud náš magazín čtete pravidelně nebude pro Vás jistě žádný problém správně odpovědět. Správné odpovědi tedy zasílejte na redakční email soutez@realfilm.cz do 4. 3. 2012 do 22:00. Výherci budou vyhlášeni následující den 5.3.2012 ve 12:00!

Podmínky soutěže a místo převzetí se dozvíte na další straně tohoto článku.

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist