Policejní thriller Patrola vrací poldy na správnou stranu zákona

David Ayer před lety slavil velké úspěchy jako scenárista Training Day a před pár lety přivedl na plátno Drsné časyChristianem Balem. Tentokrát vyšle do ulic parťácké duo Jakea Gylenhaala a Michaela Peňu.

Ve včerejším industry jsme psali o solidním úspěchu policejního thrilleru Patrola (originální název – End of Watch), který v současnosti kraluje žebříčku návštěvnosti. Vzhledem k tomu, že policejní filmy (i tady) na Realfilmu máme dlouhodobě v oblibě, pak nebude na škodu si posvítit i na tento velmi dobře přijatý žánrový kousek, který podle amerických recenzentů nabízí poctivou napínavou a dobře odvedenou podívanou.

End of Watch se odehrává v nejnebezpečnější části Los Angeles a hlavní hrdinové tvoření policejní hlídkou Taylorem a Zavalou zažijí před našimi zraky, že policejní práce v takhle nebezpečných lokalitách není žádná legrace. Kritici jsou nadšení, ohlasy jsou mimořádné a velmi pochvalně se o filmu na svém twitteru vyjádřil i režisér Francouzské spojky William Friedkin, který řekl, že ,,End of Watch považuje za nejlepší policejní film všech dob„.

Film je míněn jako realistické drama a dojde v něm jak na světlejší momenty, tak na chvíle, kdy nám do smíchu příliš nebude. Film ohlásila ve svém plánu uvést distribuční společnost Hollywood Classic Entertainment na 1. listopad tohoto roku.

Přehrát trailer

Přidat komentář

TOPlist