Nevědomě temná dávka upoutávek

Tento týden do kin vstupuje hned několik zajímavých premiérových titulů, které jistojistě přilákají spoustu návštěvníků, o to víc však potěší, že hned několik stojí opravdu za to.

Z hlediska filmového vizuálu bude zřejmě největší pastvou pro oči výpravný sci-fi spektákl Nevědomí režiséra Josepha Kosinskiho („Tron:Dědictví„). O filmu, který nechce dopředu prozradit nic moc z děje, jsme psali již v tomto samostatném preview.

Přehrát trailer

Další distribuční premiérou je film Call Girl, který mohla již řada z Vás vidět v rámci letošních Dnů evropského filmu a kterému jsme se již také krátce věnovali v tomto článku.

Přehrát trailer

Zlověstný, Insidious a Paranormal Activity mají společné producenty a také to, že se jim daří vykřesat z mála hodně muziky. V novém horroru Temné nebe (Dark Skies) bude rodinu ohrožovat další neznámé zlo. Nutno však předeslat, že oproti předchozím filmům jsou na tento zatím ohlasy spíše zdrženlivé.

Přehrát trailer

Do kin se konečně dostane také novinka Roberta Redforda The Company You Keep (preview o filmu zde), kterou distributor uvede pod názvem Pravidla mlčení.

Přehrát trailer

Nečekané mediální pozornosti se dostává také dokumentárnímu filmu Šmejdi mapující nekalé obchodní praktiky vůči seniorům. Více o filmu zde.

Přehrát trailer

Slavného dánského filmaře Billa Augusta jsme měli možnost potkat už dokonce i v České republice, když tady před lety točil BídníkyLiamem Neesonem („Batman začíná„, „Neznámý„, „Mezi vlky„, „Hněv titánů„, „Souboj titánů„), Geoffrey Rushem („Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly„) a Umou Thurman („Gattaca„,“Pulp Fiction„). Jeho předposlední film Marie Kreyer z roku 2012 se zaměří na manželský vztah světoznámého dánského malíře P.S. Kreyera a jeho ženy Marie.

Přehrát trailer

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist