Upoutávky, kde jen Bůh odpouští

Tento týden jde do kin jen trojice filmových premiér, ale o to hutnější budou a máme pro Vás hned několik aktuálních sdělení ohledně Realfilmu.

Zoe Saldana ve filmu Star Trek: Do temnoty

Je nám nesmírně milou povinností sdělit, že po zhlédnutí statistiky za měsíc květen zažil Realfilm.cz nejúspěšnější měsíc ve své dosavadní existenci. Je to úžasný pocit a moc Vám za něj děkujeme a slibujeme, že na Realfilmu budeme nadále pracovat. Dále velmi děkujeme spřízněnému projektu blog.idnes za možnost prezentace na letošním veletrhu Svět knihy na pražském Výstavišti v Holešovicích, kde jsme dalším čtenářům představili naši úspěšnou knihu Slavná světová filmová klasika. Fotoreport z akce je zde.

Ondra Slanina na veletrhu Svět knihy

Kniha je stále k mání a můžete si jí buď koupit v knihkupectvích, e-shopech nebo u nás na emailu klasika@realfilm.cz. Tento email bude fungovat také pro tradiční předplatné Realfilm.cz, jehož pravidla a možnosti naleznete zde. Číslo účtu pro Realfilm je: 6225829001/5500 – Raiffeisen Bank.

Z filmu Star Trek: Do Temnoty

A nyní k aktuálním premiérám tohoto týdne. Star Trek: Do temnoty jsme v redakci již viděli, a to v prezentaci v pražském kině IMAX. Byl to velký zážitek a na recenzi se těšte v průběhu středy. O filmu si pak přečtěte v tomto samostatném dříve publikovaném článku.

Přehrát trailer

Přehrát trailerZ filmu Jen Bůh odpouští

Druhá premiéra je dlouho očekávaný neo noir Jen Bůh odpouští, který z našich stránek rovněž znáte. Pevně věříme, že už se řada z Vás nemůže dočkat, takže se už jen třikrát vyspíme a bude i v našich kinech.

Přehrát trailer

Přehrát trailer

Poslední premiérou týdne je snímek Lisy Ohlin, Šimon a duby, který byl uveden v oficiálních filmových selekcích velkých mezinárodních festivalů v Berlíně, v Seattlu a v Palm Springs v roce 2011 a získal dvě ceny Gulbagge Award, udělované Švédským filmovým institutem (lokální obdoba ceny Oscar). Je adaptací stejnojmenného bestselleru mezinárodní známé švédské spisovatelky Marianney Friedriksson. Prostřednictvím příběhu mladého chlapce Šimona a jeho židovského kamaráda Isaka, kteří musí čelit nepříznivému období druhé světové války, Lisa Ohlin přináší unikátní obraz společenské situace tehdejší doby a popis židovské otázky ve Švédsku.

Přehrát trailer

Mějte se bezvadně, přejeme příjemný filmový týden a zůstaňte s námi!

Přidat komentář

TOPlist