Ridley Scott dokončuje drogový thriller s Bradem Pittem

Redakce Realfilmu ve složení Ondry Slaniny a Dana Adama je právě ve štábu nové produkce Ridleyho Scotta „Child 44“ natáčené v Čechách, takže jistě nebude od věci se podívat, co malíř filmového plátna dokončuje dalšího pro filmové diváky.

counselor1

Perfekcionalismus a výtvarné cítění Ridleyho Scotta nám bere dech už dlouhodobě a nyní když máme příležitost se s ním setkávat v první linii na natáčení jeho produkce nelze před tímto pánem nic jiného, než smeknout pomyslný klobouček. V případě Dana Adama nejen pomyslný.-) Režisérský mistr právě dokončuje svůj drogový thriller The Counselor, kam obsadil vskutku hvězdné osazenstvo – Brada Pitta, Javiera Bardema, Penelope Crúz, Michaela Fassbendera, Cameron Diaz nebo Bruno Ganze.

counselor2

Film vzniká podle originálního scénáře jednoho ze čtyř nejrespektovanějších amerických spisovatelů současnosti Cormaca McCarthyho („Tahle země není pro starý“, „Cesta“) a původně byl plánovaný pro Ridleyho bratra Tonyho. Ten však, jak víte, spáchal sebevraždu po zjištění své nevyléčitelné nemoci a Ridley Scott produkci převzal. Podívejte se na brilantní teasertrailer a premiéru očekávejte v polovině října tohoto roku.

Přehrát trailer

Přidat komentář

TOPlist