Rozhodně neživá dávka upoutávek za kandelábrem

Tento týden mají premiéru čtyři novinky, ve kterých nebudou chybět akce, skvělé herecké výkony, humor ani pořádné drama slavného režiséra.

liberace

Kvalitativně bude premiérou týdne bezesporu novinka režisérského génia Stevena Soderbergha „Liberace!“, kterou jsme zmiňovali s letošní přehlídkou v Cannes.  Film jsme v redakci již viděli na novinářské projekci a musíme konstatovat, že je to herecky mimořádně silná podívaná. Michael Douglas zde dokazuje, že je kromě svého statusu herecké hvězdy, také brilantním interpretem.

Přehrát trailer

Další novinka pochází z právoplatného Hollywoodu, kde se německý internacionál Robert Schwentke zvládl velmi solidně uplatnit tituly Tajemný let, RED nebo Zakletý v čase. R.I.P.D by mohla být slušná jízda. Další info o filmu máme v samostatném preview.

Přehrát trailer

Redakční oblíbenec Roland Emmerich natočil svůj první propadák. Z našich stránek ho již také znáte. Trochu nás mrzí, že nás pravidelně a opětovně zcela ignoruje distribuční společnost Falcon, která film uvádí, ale žijeme v demokracii. Nějak sice toto chování nechápu, ale nejsme jediní, kdo se musí doprošovat pozornosti, ačkoli moje články v jiném médiu prochází zcela bez problémů.

Přehrát trailer

Hraný debut finské herečky, scenáristky a režisérky Rosy Karo „Italský klíč “oslovil už mnoho diváků i filmových profesionálů a získal velké množství ocenění na větších i menších filmových festivalech, na kterých různé filmové poroty oceňovaly zejména scénář a hudbu.

Přehrát trailer

Přejeme úspěšný nejen filmový týden a těšte se na recenze Pacific Rim a Liberace!

 

Přidat komentář

TOPlist