Jak se točí film BARDI: Kostýmky a pohled do zákulisí

Natáčení filmu Bardi je již v plném proudu. Nicméně to neznamená, že bychom opomíjeli naše věrné fanoušky. Založili jsme si oficiální youtube kanál, kde budeme nadále informovat o průběhu natáčení, následné postprodukci a obecně o všech akcích spojených s projektem Bardi.

Foto z natáčení 2.11.2013, zleva Ondra Slanina, Zdeněk Maryška, Miluiše Šplechtová, Pavel Trávníček

Foto z natáčení 2.11.2013, zleva Ondra Slanina, Zdeněk Maryška, Miluiše Šplechtová, Pavel Trávníček, autor: Jiří LInhart

25. 10. 2013 proběhla v pražském baru Bárka finální kostýmová zkouška herců Pavla Trávníčka, Moniky Fejglové a Lenky Hušnerové. Vše pod drobnohledem režiséra, producenta a scenáristy Ondry Slaniny a šéfkou kostýmového oddělení Kateřiny Váňové.

30. 10. 2013 se odvážná část štábu vypravila do pražských ulic, kde natočila exkluzivní vzdušné záběry centra Prahy a okolí Stavovského divadla. Operátor vrtulníku Roman Milerský s ledovým klidem zvládl natočit nádherné záběry, na které se koneckonců podívejte přímo na našem youtube profile.

Na našem v pořadí čtvrtém videu jsme si pro vás připravili možnost nahlédnout přímo na natáčení. Sobota byla po filmové stránce náročným dnem, kde nás čekala obtížná scéna tiskové konference. Jak můžete vidět na videu, na place nechyběl smysl pro humor a pozitivní nálada převládala i v nejvypjatějších momentech.

http://www.youtube.com/watch?v=Z7NNQjuwzuQ

Štáb vše zvládl s vyznamenáním a my se řítíme do dalších natáčecích dnů!

David Hecht

projekt vzniká za mediální podpory blog.idnes.cz

sledujte náš facebook BARDI

Přidat komentář

TOPlist