Jak se točí film BARDI: Režie, hudba a pilné včeličky na place

Ponuré podzimní počasí dokáže nahlodat mysl i sebevětšímu optimistovi a lusknutím prstu z něj vytvořit zdeptaného pesimistu, který potřebuje nepříjemné období zaspat. To se naštěstí netýká filmového štábu Bardů, kde i v nejdepresivnějším období panuje veselá a tvůrčí nálada!

robert nižník PR1

Právě nálada, atmosféra a všudypřítomná pohoda je pomyslnou tematickou spojkou druhé vlny nových videorozhovoru a videoreportáží z placu. Samotné natáčení Bardů se hbitě přetočilo do druhé, finišující poloviny. Co je tedy nového? Pojďme se podívat!

ROZHOVOR S ROBERTEM NIŽNÍKEM

V pořadí druhém videorozhovoru se představuje herec Robert Nižník, který představí svou postavu mladého, ambiciózního režiséra Dresslera a připomene, jak se ke svému partu vůbec dostal.

Foto z natáčení 2.11.2013, zleva Ondra Slanina, Zdeněk Maryška, Miluiše Šplechtová, Pavel Trávníček

Foto z natáčení 2.11.2013, zleva Ondra Slanina, Zdeněk Maryška, Miluiše Šplechtová, Pavel Trávníček, autor: Jiří LInhart

 

PILNÉ VČELIČKY

Natáčecí den 9. 11. patřil mezi ty vůbec nejtěžší. Přípravy na jednu ze scén divadelní hry, kdy byl využit i četný komparz, si pro vás připravil drsný novinář ČTK a kameraman 2. štábu Roman Milerský. Na záznamu máte možnost vidět nejen přípravy k natočení scény s komparzem, ale také další veledůležitou složku natáčení, a to pauzu na oběd a catering. Směle do toho!

IMG_1436

 

V. I. P. ZPRÁVY archiv 

Popularita Bardů se zvyšuje každým dnem. Dosvědčuje to i nedávná reportáž o našem natáčení ve VIP zprávách televize Prima. Ondra Slanina s Pavlem Trávníčkem přiblíží zápletku snímku a herečka Miluše Šplechtová a producent Martin Hub naznačí, proč by měl český divák nad filmem, který vtrhne do kin v dubnu 2014, zpozornět a premiéru bedlivě očekávat.

David Hecht

Přidat komentář

TOPlist