Amazing Spider-Man bude hrán i v kinech IMAX

Jednička předělávky Amazing Spider-Man přišla možná nečekaně od nezávislého režiséra Marca Webba, který si režijní ostruhy získal na ceněných videoklipech pankáčů (byť popovějších) Green Day a romance 500 dní se Summer. K pavoučímu muži se vrátil a natočil velkorysou dvojku.

 

amazing spiderman

Odjakživa všichni víme, že největší konflikt, kterému Spider-Man kdy čelil, se odehrává v jeho nitru: střet obyčejných povinností Petera Parkera s výjimečnou zodpovědností, kterou na svých bedrech nese Spider-Man. Ve filmu The Amazing Spider-Man 2 ale Peter Parker zjišťuje, že před ním stojí ještě náročnější bitva.

Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp.

ASM04

   The Amazing Spider-Man 2 slibuje efektní podívanou plnou střemhlavých skoků, volných pádů, průletů mezi mrakodrapy a soubojů s protivníky s tvářemi Jamieho Foxxe a Paula Giamattiho. Ve filmu se objeví také postava Harryho Osborna, kterého místo Jamese Franca zahraje Dane DeHaan (Za borovicovým hájem).

 

Distribuce Marvelu už tradičně filmy uvádí nejprve mimo USA. V části světa vstoupil Spider-Man 2 do kin už o uplynulém víkendu a utržil 47 milionů dolarů. Česká republika je v druhé části distribuční vlny, hlavní trhy v USA a Kanadě se svými 40 000 kiny uvítají nové dobrodružství „pavoučího muže“ až začátkem května.

ASM13

Spider-Mana 2 můžete navštívit ve formátech 4DX, 3D v původním znění s titulky, dále velkoformátovém kině IMAX pak 3D střídavě verzi s českými titulky a s českým dabingem.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

Specialni IMAX grafika - The Amazing Spider-Man 2

Specialni IMAX grafika – The Amazing Spider-Man 2

 

Přidat komentář

TOPlist