Velikonoční dávka upoutávek se Spider-Manem

Ani o pomlázce nebudeme pauzírovat a přinášíme pravidelnou dávku upoutávek dle Unie filmových distributorů a v jakých filmech se nás filmaři podaří zachytit do svých sítí?

amazing spiderman

Čelit Marvelu je dál tím složitější, pár týdnů boduje druhý Captain America a nový Spider-Man s Andrew Garfieldem a Emmou Stone tento týden v předpremiéře vynesl 45 milionů dolarů u nás tento snímek startuje již tento čtvrtek.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Finsko/Česko/Norská komedie Láska, soudruhu je koprodukční retrosnímkem o dobách minulých. Bontonfilm uvede romantickou komedii odehrávající se na ozadí studené války. Elsa, modistka středního věku a jasnovidkyně má svůj život naprosto pod kontrolou – dokud ovšem muž, kterého kdysi milovala a ztratila, neprojde dveřmi jejího obchodu s klobouky. Jsme v Helsinkách roku 1962. Jan, český jazzový hudebník, je ve městě kvůli vystoupení na „Mezinárodním festivalu mládeže a studentstva“. Po více než dvě desetiletí Elsa věřila, že tento muž je mrtvý… Za českou stranu na plátně uvidíte Zdeňka Maryšku, Kryštofa Hádka nebo Miroslava Etzlera. V hlavní roli ovšem září evropská hvězda Kati Outinen.

 

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Poslední premiéru přináší Cinemart a jejím námětem je první láska. Červená knihovna zkrátka táhne a květen klepe na dveře. Film Nekonečná láska vznikla podle bestselleru Scotta Spencera a na plátno přivádí novou generaci mladých hvězd. David (Alex Pettyfer) a Jade (Gabriella Wilde) jsou spolužáci, čerství absolventi střední školy, ale to je to jediné, co je spojuje. Jade vyrůstala v přepychu, opečovávaná starostlivými rodiči, kteří jí nalinkovali kariéru lékařky. David má za sebou jeden drobný střet se zákonem, pracuje s tátou v jeho autodílně a na budoucnost radši nemyslí. Když mezi nimi při náhodném setkání přeskočí mohutná jiskra, nedívají se napravo ani nalevo a s nasazenými růžovými brýlemi kráčí vstříc šťastné společné budoucnosti.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg
Film Bardi, jehož jsme mediálním partnerem je v současnosti v konečné fázi postprodukce a jeho premiéra se blíží mílovými kroky. Čekání si můžete zkrátit videem z oficiálního kanálu na youtube, kde se můžete podívat na making of velké scény tiskové konference.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Comments are closed.

TOPlist