Autorská komedie Setha McFarlanea ukáže milion způsobů jak zkalit na divokém západě

Seth McFarlane své diváky určitě má. Téměř miliarda lidí sledovala jeho uvádění Oskarů, komedie o zkouřeném medvědovi Ted vynesla bezmála půlmiliardu dolarů a jeho nový autorský počin nese hodně specifický název – A Million Ways to Die in the West.

million ways1

Pokud jste Oskary s McFarlanem viděli, možná jste si všimli neskutečně otráveného výrazu Charlize Theron, která jen nevěřícně kroutila hlavou nad některými trapnými vtipy amerického komika. Zřejmě si toho všiml i on sám a obsadil jí do hlavní role, hned po svém boku. McFarlane se totiž odvážil zahrát si hlavní roli a nenechat za sebe makat loutkáře a animátory.

million ways 2

Zápletka je docela originální a slibuje v dobrém výsledku i povedenou veselohru. Bojácný farmář se zamiluje do půvabné a záhadné ženy, která se přistěhuje k nim do města. Když se však ukáže, že se časem ve městě objeví i její manžel, který patří k obávaným pistolníkům, musí v sobě najít i pořádný kus odvahy.

million ways 3

Inspirace Návratem do budoucnosti III je nabíledni a zřejmě je i oprávněná, protože jednu z čestných rolí přijal i Christopher Lloyd. Každopádně obsazení je velmi zajímavé a kromě výše zmíněných se na plátně objeví Liam Neeson, Amanda Seyfried, Neil Patrick Harris, Wes Studi, Giovanni Ribisi nebo ostřílená komička Sarah Silverman.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Komedie má premiéru v polovině června a v českých kinech se bude jmenovat poněkud překvapivě „Všechny cesty vedou do hrobu“.

poster-for-a-million-ways-to-die-in-the-west

 

 

Přidat komentář

TOPlist