V.I.P. Výhled

Po delší pauze se vrací rubrika V.I.P. Výhled, kde se dnes podíváme na filmy Jedna za všechny, Klub poslední naděje, Pompeje a Non-Stop.

T

Jedna za všechny

Děj: Tři podváděné ženy se rozhodnou pomstít nevěrníkovi a nebudou ho šetřit.

Ondra Slanina: Jedna za všechny se naprosto po právu stala diváckým hitem, je naprosto bezpředmětné, že je to celé naprostá ptákovina, tohle není realistický film ani dokument, ale slušně odvedená zábava. Howgh. Film naprosto nepřekvapivě nejlépe hodnotí ženy ve věku 18 – 34 let.

Dlouhometrážní recenze Ondry Slaniny 

M

Klub poslední naděje

Děj: Podle skutečného příběhu – i přes smrtelnou diagnózu AIDS a žádné legální medikamenty se rozhodne bojovat.

Ondra Slanina: Klub poslední naděje je skvělý film. Režisérovi se podařilo natočit film s atmosférou a skvělými hereckými filmu, které nejsou akademickou nudou. I přes vážné téma nedochází k lacinému ždímání emocí a film má velmi solidní tempo.

Dlouhometrážní recenze Ondry Slaniny

pompeii119

Pompeje

Děj: Gladiátorské zápasy a love story před devastující starověkou katastrofou – výbuchem sopky v Pompejích.

Ondřej Bezouška: Verdiktem doporučuji Pompeje hlavně pro milovníky filmů typu: 2012, Rozpoutaného pekla, Sopky a podobných snímků, kde nejde ani tolik o postavy, jako o znázornění katastrofické události. V opačném případě je až moc velká pravděpodobnost, že Pompeje Paula W. S. Andersona, nedoceníte. Je to sice jeden z jeho zatím nejlepších filmů, ale stále se jedná bohužel o snímek spadající do kategorie: B. Více, jak tři hvězdy z pěti bych mu neudělil.

Dlouhometrážní recenze Ondřeje Bezoušky 

N

Non-Stop

Děj: kdo je záhadný únosce letadla žádající po leteckém maršálovi astronomické výkupné?

Ondra Slanina: Non-Stop je velmi nadprůměrný thriller, který je ideální volbou na slušnou zábavu pro sobotní večer. Oskary od této podívané nečekejte, ostatně v to tvůrci ani nedoufají, ale upřímně, na co si zajdete do kina raději, na slušný thriller nebo na agitačku „12 let v řetězech“. Realfilm snímek vřele doporučuje ke zhlédnutí.

Dlouhometrážní recenze Ondry Slaniny

 

Rubrika V.I.P. Výhled

Přidat komentář

TOPlist