Bláznivá, zatracená láska (2011)

Bláznivá, ztracená láska (2011)

Nic proti Steveu Carrelovi, ale Ryan Gosling vyrostl v hereckou hvězdu velikosti Matta Damona (Nákaza, Bournova trilogieSprávci osuduOpravdová kurážDannyho parťáciZelená zónaSkrytá identitaDobrý Will Hunting) a Leonarda DiCapria (PočátekSkrytá identita,Prokletý ostrovKrvavý diamant) a po herecké stránce se s nimi může bez problémů postavit do řady. Jak si jinak vysvětlit, že filmy Drive, Za borovicovým hájem nebo Blue Valentine končí v černých číslech a příznivě je hodnotí i kritici. Gosling zkrátka dozrál v ohromnou hereckou osobnost a je jen otázkou času, kdy si na něj zvykne i české publikum.

Ve vedlejších rolích se objeví i další hvězdy první velikosti, které mají plné police prestižních ocenění jako Julianne Moore (Děcka jsou v pohodě, Hodiny, Potomci lidí, Non-Stop, Carrie, Big Lebowski) v roli nevěrné manželky, Marisa Tomei (Wrestler) jako zhrzená praštěná učitelka, Kevin Bacon (Muž bez stínu, X:Men – První třída)  v roli věčně dobře naladěného účetního a pochopitelně Emma Stone (Panna nebo orel, Zombieland, Gangster Squad – Lovci mafie) v roli postavy, jejíž identitu nemůžeme dopředu prozradit, protože bychom vás připravili o nečekaný zvrat.

Bláznivá, ztracená láska (2011)

Ano, film s názvem Bláznivá zatracená láska má dějové zvraty a zde se opět vrátím ke Steveu Carrelovi. Carrel totiž ve filmu vystupuje hned ve třech hereckých polohách a navíc film produkoval. Je tedy jasné, že si svou postavu nechal ušít přímo na tělo. Film je mixem komedie, romance a dramatu, ale jednoznačně převládá veselá poloha filmu.

Film je v zahraničí velmi úspěšným titulem a v Čechách také úplně nezapadl, navíc si ho můžete pustit na palubách Student Agency.  Film má hodnocení na imdb.com vysokých 7.5 a nejlépe ho hodnotí ženy ve věku 18-29 let a slušné hodnocení má i ve stejné kategorii u mužů. Vzácně pak hodnocení nikdy neklesá pod celou 7 v celém spektru hodnocení.

Realfilm snímek Bláznivá zatracená láska doporučuje ke zhlédnutí.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Další promo sestřih scén je k vidění tady.

Dnes vychází na partnerském portálu Realarts.cz

Kabaret Bohumil Hrabal – pozvánka na akci londýnského Českého centra

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist