Denzel Washington bude Equalizer

V osmdesátých letech nabídla americká televize úspěšný seriál The Equalizer o bývalém agentovi CIA, který aktivní výsluhový odpočinek tráví vlastnoručně řešenými pomstami na zlořádech tyranizující nevinné oběti. Letos půjde do kin jeho celovečerní verze.

equalizer 2

Film Equalizer je dalším počinem režiséra Antoine Fuquy a Denzela Washingtona, tedy vítězného týmu skvělého policejního thrilleru Training Day, který za 13 let od premiéry prokázal, že patří mezi žánrové perly.

equalizer 1

Trailer k jejich novému snímku sice fanoušci hodně přirovnávají k Muži v ohni Tonyho Scotta, ale spíš to vypadá na marketingový tah, než cokoli jiného. Děj filmu má mnohem blíž k Přání smrtiCharlesem Bronsonem.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Muž jménem Mc Call (Denzel Washington - Philadelphia,NezastavitelnýAmerický gangsterTraining Day), nebo aspoň si tak říká, už konečně věří, že minulost hodil za hlavu a může začít konečně nový a především klidný život. Do té doby než potká mladistvou Teri (Chloë Grace Moretz - Kick Ass,Temné stínyHugo a jeho velký objev, Carrie), dívku ve spárech ultradrsných ruských gangsterů. Zjistí, že nemá žaludek pozorovat jak se mu před očima marní mladý život a rozhodne se jí pomoct. Pořídí si na první pohled nenápadnou výbavu, kterou využije ke svému právu pomsty za bezmocné oběti. Pokud má kdokoli problém a nemůže se už obrátit kamkoli jinam, je tady Mc Call – The Equalizer.

equalizer 3

Producentem filmu je zkušený titán Mace Neufeld stojící za kultovní sérií o Jacku Ryanovi nebo sportovním dramatu Neporazitelný, kameraman je oskarový Mauro Fiore (Avatar, Training Day) a v dalších rolích se objeví Melissa Leo (Špinavý trikNevědomíTři pohřby Melquiada Estrady, The Fighter), Bill Pullman (Lost Highway Den nezávislosti) nebo celotetovaný Marton Csokas (Abraham Lincoln: Lovec upírů, Bournův mýtus, Alenka v říši divů 3D).

Pohled z úkrytu na natáčení

 

Mimochodem studio už plánuje dvojku, takže uvidíme, jak se snímku bude dařit v kinech. Premiéra nás čeká v září.

Dnes vychází na partnerském portále RealArts.cz

 Pražská Loreta na Hradčanech odhalí svou skrytou tvář – Pražská Loreta ve své letní výstavní sezóně představí většinu svých sbírek, které jsou jinak veřejnosti nepřístupné.

 

 

Přidat komentář

TOPlist