HBO představuje svou seriálovou novinku LEFTOVERS

Nový, mysteriózně laděný seriál, který pro HBO vytvořil tandem Damon Lindelof a Tom Perrotta, si pohrává s biblickým motivem nanebevzetí. Desetidílné vyprávění – realizované v produkci Warner Bros. – se odehrává v maloměstě Mapleton.

leftovers1

Hlavní postavou je policejní šéf Garvey (Justin Theroux), který je vtažen do záhadné kauzy. Více než sto jeho spoluobčanů totiž před třemi roky beze stopy zmizelo a dezorientovaní pozůstalí se snaží odhalit příčiny jejich odchodu do neznáma… Spletitý příběh, obestřený magickou atmosférou, odstartuje na amerických obrazovkách 29. června a o den později se představí také u nás na HBO. Hvězdně obsazené drama vzniklo podle stejnojmenného Perrottova bestselleru a jednu z hlavních ženských postav ztvárnila Liv Tyler

leftovers2

Pilotním dílem se na televizní obrazovku vrací po letech Peter Berg, který se od doby kdy hrál doktora hokejistu v Chicago Hope etabloval v respektovaného áčkového režiséra díky Hancockovi, Battleship nebo nedávno Na život a na smrt. HBO projevila dostatek prozíravosti, když si zajistila práva na sérii podle Perrotovy knihy, ještě před tím, než se stala americkým bestsellerem. Po dvou letech preprodukce, pak sérii zadala na výrobu do Warner Bros a jak vše dopadlo se budeme moci přesvědčit již od následujícího pondělí.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Vychází na partnerském portále RealArts.cz

MARTIN RAJNIŠ: Huť architektury v DOXu – pozvánka na zajímavou výstavu

Přidat komentář

TOPlist