Luc Besson přivede na filmové plátno Lucy

Francouzský internacionál Luc Besson už divákům představil brutální Nikitu, mladou Mathildu v Leonovi, která chce pomstít svou vyvražděnou rodinu nebo Johanku z Arku a zkusí to znovu s Lucy s tváří Scarlett Johansson.

lucy1

Luc Besson a jeho Europa Corp. jede jako fabrika a dlužno podotknout, že fabrika velmi dobrá. Z jeho pásů sjely veleúspěšné série Taxi a Kurýr, které mají dohromady už 7 mezinárodně úspěšných pokračování a zapomenout bychom neměli ani na megahity TakenLiamem Neesonem.

lucy2

K většině svých projektů si píše scénáře sám a k režírování se dostává už spíše sporadicky, naposledy Mafiánovi. Stále však platí, že každému svému filmaři je velmi často za zády a na tvorbu svého investorsky etablovaného studia u předních evropských průmyslových koncernů dohlíží svým ostřížím vegetariánským zrakem podpořeným bagetou potřenou nutellou.

lucy3

Snímek Lucy, který do českých kin uvede v létě Cinemart, sice opět trochu zpatlal pověstný dort po vzoru pejska a kočičky, ale vypadá to docela slušně. Mladá dívka se upíše drsné dohodě s tajnou organizací, která z ní udělá nemilosrdného bojovníka a vyšle do akce. Do tělocvičen se tak vydala zpevnit svá těla Scarlet Johansson (Match Point – Hra osudu,Zaříkávač koní, Vicky Christina Barcelona s řadou asijských borců a desítjami kaskadérů a svým klidným hlasem a panteřím zjevem vše jistí zkušený Morgan Freeman. Akční jízda půjde do světových kin již v srpnu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

Dnes vychází na partnerském portálu RealArts.cz

Výstava Dialogy v obrazech ukazuje vazby mezi českým a evropským uměním – pozvánka na zajímavou výstavu do nově otevřené galerie European Arts na Senovážném náměstí 8

Přidat komentář

TOPlist