Millerovi na tripu (2013)

millers14

režie: Rawson Marshall Thurber, scénář: Sean Anders, John Morris, kamera: Barry Peterson, hudba: Theodore Shapiro, střih: Michael L. Sale, hrají: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Emma Roberts, Ed Helms, Nick Offerman, Molly C. Quinn, Kathryn Hahn

 

110 minut, 2.35:1, ARRIRAW (2.8 K), barevný

 Film:

David Burke (Jason Sudeikis) je dealer trávy a jak vidno, dělá to už od střední školy. Přestože je opatrný a nechce se pouštět do větších akcí, nakonec se stane obětí hesla, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. David se totiž ze záchvatu dobré vůle připlete do pouliční loupeže a skončí jednak zmlácený, ale následně okradený o kontraband i peníze své i svého šéfa. David najednou dluží slušnou sumičku dodavateli Bradovi (Ed Helms - Šéfové na zabití, Pařba v Bangkoku). Aby zachránil situaci a vyrovnal účty, musí se David stát pašerákem drog a dopravit Bradovi nejnovější zásilku z Mexika.

L

A dostane geniální nápad. O pomoc požádá své sousedy, cynickou odkvétající striptérku Rose (Jennifer Aniston - Šéfové na zabití), matkou opuštěného souseda puberťáka Kennyho (Will Poulter – Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka) a mladou bezdomovkyni a budoucí recidivistku s piercingem Casey (Emma Roberts – Mafiánovi). David vymyslí plán, jehož součástí je falešná manželka, dvě předstírané děti a velký naleštěný karavan. A rodina „Millerů“ se vydá na jih na víkend oslavit Den nezávislosti a vydělat pár peněz.

millers11

Jason Sudeikis (Šéfové na zabití) je výborný a až do tohoto filmu velmi přehlédnutý komik, který diváky už pár let baví v prestižním zábavném pořadu SNL, z jehož líhně vyšly takové komediální stálice jako Eddie Murphy, Mike Myers, Adam Sandler, Chevy Chase a mnozí další. Sudeikis je přirozený talent, není vulgární a role sympatického grázlíka mu velmi sedí. Ostatně jeho televizní skeče jsou postaveny na humoru, kdy s vážnou tváří komentuje naprosté ptákoviny a pak to zazdí naprostým dadahumorem.

L

Tato komedie má obrovské plus v režii Rawsona Marshalla Thurbera, který natočil v Čechách přehlédnutou komedii VybíjenáVincem Vaughnem a Benem Stillerem, která má i po deseti letech pořádný tah na bránu. Millerovi na tripu jsou svižná krimikomedie čerpající v tom nejlepším slova smyslu z osmdesátkového humoru, který je okořeněn o současný cynický styl humoru aktuálních komedií. Humor zde funguje i bez přílišného pitvoření a komické situace slušně rozesmějí. Na druhou stranu si dovedu představit, že tento druh humoru může i spoustu lidí úplně minout.

 

Millerovi na tripu je velmi solidní komedie s příjemným obsazením, řadou nečekaných zvratů a velmi dobře funguje i její napínavá část. Loni byla jednou z nejúspěšnějších komedií roku a vzhledem k relativně nízkým nákladům patřila k největším hitům roku. V současnosti je k mání také na nosičích, kde k filmu naleznete i řadu dalších materiálů.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Bonusy: 

• UŽIJTE SI VÍCE NEŽ 45 MINUT NAVÍC S JENNIFER A JASONEM PŘI PRODLOUŽENÉ JÍZDĚ PLNÉ NEPOUŽITÝCH ZÁBĚRŮ A PERMANENTNÍHO SMÍCHU
• PRODLOUŽENÁ VERZE-více než 8 minut nového materiálu
• MILLEROVI BEZ CENZURY-NEPOUŽITÉ ZÁBĚRY: Další vydařené scény
• NEPOVEDENÉ & VYSTŘIŽENÉ SCÉNY
• EXTRÉMNÍ ANISTON
• MILLEROVI: PROMĚNA
• A mnohem víc!

 

 

Přidat komentář

TOPlist