Několik výborných kostýmů z filmu Konzultant

Často se stává, že se u filmu hodnotí jenom režie, scénář a herecké výkony a občas se zapomíná i na jiné složky. Konzultant Ridleyho Scotta bude podle mého soudu doceněn o trochu později, ale design kostýmů je s klidem možné pochválit hned.

The Counselor movie costume

Kostýmy ve filmu Konzultant (info zde , V.I.P. Výhled zde) hrají dost podstatnou úlohu, protože jednotlivé postavy je používají doslova jako převlek pro své skutečné úmysly a způsob obživy. Ridley Scott se obrátil na své dlouhodobé spolupracovníky Janty Yates a Paulu Thomas, aby se ujaly návrhů pro charaktery jako osudová bezcharakterní mafiánka, mezinárodní playboy, venkovský kovboj nebo právník.

Paula Thomas

Paula Thomas

Návrháři na kostýmech pracovali tři a půl měsíce a proběhly minimálně tři zkoušky kostýmů na každého herce. Zatímco na postavu Penelope Cruz se nakonec šaty vybraly u značky Emporio Armani, tak na postavu proradné mrchy Malkiny v podání Cameron Diaz měl Scott speciální přání, aby každý její kostým ladil s pojetím scény a hlavně temnotou, kterou skrývá pod líbivým zevnějškem.

konzultantstendr

Cameron Diaz si nakonec vybírala z některých již realizovaných návrhů ve studiu Pauly Thomas, ale některé byly navrženy přímo pro film. Kostýmů pro Cameron Diaz bylo kolem patnácti a zde jsou ty nejzajímavější z nich.

konzultantostra1

 

konzultantostra2

 

konzultantostra 3

 

konzultantostra4

 

konzultantostra5

 

konzultant ostra5

 

konzultantostra6

 

konzultant4

Video o kostýmech k filmu Konzultant

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Přidat komentář

TOPlist