ČESKÁ KINA: Premiere Cinemas Teplice

V březnu 2014 se otevřelo další multikino pod značkou Premiere Cinemas v severočeských Teplicích a my se do něj dnes podíváme.

kino_grafika

Vzpomínáte ještě na otřesný komunistický propagandistický seriál Muž na radnici, kde Jaroslav Dietl ospravedlňoval ústy kovaných bolševiků výstavbu úděsných obchodních domů v historických centrech měst? Zářným příkladem může být urbanisticky „zmršená“ Jihlava a do nedávna také Teplice, kde vévodil centru obchodní dům Prior. Objektivní potíží byla skutečnost, že se v těchto „moderních“ domech nedalo nikdy nic pořádného koupit a čas ukázal, že jediným správným řešením je tyto objekty bez špetky sentimentu zbourat a začít znovu.

teplice

Za více než miliardu korun tak vznikla v Teplicích moderní Galerie Teplice, která vznikla na místě zdemolovaného Prioru z normalizačních osmdesátých let minulého století, kde je otevřeno teprve druhé multikino v regionu Premiere Cinemas Teplice.

barcoauro3d_topimage

Promítá se ve 4 kinosálech pro dohromady 504 diváků. V největším kinosále je instalován prostorový zvuk Barco Auro 11.1. Pro představu se podívejte na toto video https://www.youtube.com/watch?v=98ik_PF7atY . Ve všech sálech je projekce Barco 4K a ve dvou sálech je také DepthQ 3D digital.

 

Jak nás informoval ředitel společnosti Premiere Cinemas David Horáček, za relativně krátkou dobu promítání se ukázalo, že největšími taháky pro teplické diváky jsou akční filmy, romantické komedie a rodinné animované filmy a naopak největším průšvihem je kolísavá úroveň kvality filmů.

 

Webovky kina jsou na této adrese http://teplice.premierecinemas.cz/ a kino naleznete v prostoru obchodního centra Galerie Teplice na náměstí Svobody.

gone girl

Mimochodem již dnes do tohoto kina můžete zajít na předpremiéru filmu Zmizelá, jehož recenzi přineseme na Realfilmu již dnes!

 

Přidat komentář

TOPlist