Nové trailery k opusům Scotta, Nolana a Lawrence

Na podzim vtrhnou do kin tři obrovské velkofilmy mistrů vypravěčů Ridleyho Scotta, Christophera Nolana a Francise Lawrence. Každý je jiného žánru a fanoušci je toužebně očekávají, tak směle na ně.

HUNGER GAMES: SÍLA VZDORU

mockingjay

Začněme Francisem Lawrencem, který po úspěších Já, legenda nebo Constantine zabodoval u fanoušků série Hunger Games. Spokojenost u titulu Vražedná pomsta vládla jak u fanoušků, tak u účetních, takže byl Lawrence přizván k režii i třetí části, kterou studio rozdělilo do dvou spektáklů. Nejnovější trailer ukazuje, že se bude na co těšit.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

INTERSTELLAR

interstellar-header-1

Svět se řítí do záhuby, alespoň podle Christophera Nolana. Po kritice kapitalismu v posledním Batmanovi se vrhl na space operu, která je zřetelně slušnou ekologickou agitkou, a to k žánru jednoznačně patří. O filmu jsme psali již v tomto preview, ale nyní nabízíme nový trailer.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

EXODUS: BOHOVÉ A KRÁLOVÉ

 

exodus-2

Oddělení marketingu velkofilmu Exodus už vytváří auru události sezóny všemi dostupnými prostředky, takže se zjišťuje do jaké míry je nové zpracování starozákonního příběhu o Mojžíšovi průchozí napříč zeměkoulí. Filmu Ridleyho Scotta jsme se již také věnovali a nový spektakulární trailer je právě teď a tady.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist