Dvojkolekce Hunger Games je připravena pro domácí kina

Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence - (Hunger Games, ,,Hunger Games: Vražedná pomsta„,,X-Men: První třída,,Do morku kostí“ „X-Men: Budoucí minulost) se 20.listopadu 2014 vrací do kin v Hunger Games: Síla vzdoru, aby  pokračovala v solidně rozjetém napínavém příběhu. Proč si tedy nezopakovat předchozí díly a znovu zažít začátky Katniss, která se z odvážné šestnáctileté dívky z 12.obvodu stane symbolem naděje a tváří povstání pro zbytek přeživších obyvatel Panemu.

The Hunger Games: Catching Fire (2013)

Hunger Games (2012)

Režie: Gary Ross

Hrají: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Stanley Tucci, Donald Sutherland

Info o filmu:

V ruinách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s hlavním městem Kapitol a dvanácti přilehlými kraji. V Kapitolu se každý rok koná klání s názvem Hunger Games, do kterého musí každý z krajů vyslat jednoho chlapce a jednu dívku. Šestnáctiletá Katniss Everdeen se dobrovolně nabídne, že ve hře zastoupí svou mladší sestru a musí se spolehnout hlavně na své instinkty, jelikož proti ní stojí protivníci, kteří se na souboj připravovali celý život. Má-li se ještě někdy vrátit domů do 12. kraje, bude muset v aréně, kde spolu soupeří boj o přežití s lidskostí a život s láskou, učinit ta nejtěžší rozhodnutí.

Délka:  137 min.

Recenze

hunger-games

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Režie: Francis Lawrence

Hrají: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Stanley Tucci, Toby Jones, Donald Sutherland, Willow Shields, Amanda Plummer

Info o filmu:

Držitelka Oskara Jennifer Lawrence se vrací jako Katniss Everdeen ve strhujícím druhém dobrodružství ze ságy Hunger Games. Katniss a Peeta se po šokujícím vítězství v Hunger Games vrací domů. Jako vítězové musí ale brzy své rodiny znovu opustit a vydávají se na okružní jízdu po všech krajích. Během turné Katniss vycítí, že se jejich cesta stává roznětkou k nové revoluci. Na konci turné prezident Snow vyhlašuje přípravy na 75. hry, které rozhodnou o budoucnosti celého Panemu.

délka:  140 min

Bonusy:

  • Audiokomentář s režisérem Francisem Lawrencem a producentkou Ninou Jacobsonovou
  • Vystřižené scény

Recenze

hunger games 1-2dvd-box_3d

reklama světová klasika
Koupit ZDE ↓

Tištěná verze
http://www.kosmas.cz/knihy/168427/slavna-svetova-filmova-klasika/


Přidat komentář

TOPlist