Režiséři u kulatého stolu

Známý filmový magazín, dnes se ale spíš hodí filmové médium The Hollywood Reporter, pořádá vždy na konci roku hodinové setkání s úspěšnými režiséry toho roku, a stojí to za to.

Argo

Díky youtube, si můžete rozhovory zdarma přehrát, drobným zádrhelem může být, že jsou v originálním znění bez titulků, ale zase jsou ve velmi srozumitelné angličtině, zvláště vezmeme-li v potaz, že hollywoodská první liga režisérů nejsou jen Američani.
Rok 2011 přinesl řadu zajímavých filmů a ke kulatému stolu zasedl Darren Arronofsky, David O‘ Russell, Derek Cianfrance, jehož vyprávění je obzvlášť poutavé, Tom Hooper, Lisa Cholodenko a Peter Weir.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Video z roku 2012 spojilo na první pohled nesourodou směsici režisérů. Quentin Tarantino vypráví o filmu Nespoutaný Django, Ben Affleck hovoří kromě Arga, o tom, jaké to je být režisér a herec zároveň, Tom Hooper zmíní skvělý muzikál Bídníci, David O‘ Russel je při chuti díky Terapii láskou, kterou natočil po ohromném úspěchu filmu The Fighter a zajímavě hovoří o svém osobním životě ovlivněném profesí režiséra. U kulatého stolu sedí ještě Ang Lee a Gus Van Sant.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

V roce 2013 ke stolu zasedl Ben Stiller s filmem Walter Mitty, opětovně David O‘ Russel, který bodoval s filmem Špinavý trik, Alfonso Cuarón přibližující mistrovský kousek Gravitace, Steve McQueen s ceněným dramatem 12 let v řetězech, svižný vypravěč Paul Greengrass a Lee Daniels.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Přidat komentář

TOPlist