Michael Mann natočil Hackera

Redakční oblíbenec Michael Mann, který vytvořil třeba, dnes se dá skutečně bez uzardění říct, že stylotvornou gangsterku Nelítostný souboj, se po pár letech vrací na plátna kin s technothrillerem v hlavní roli se stále zajímavějším Chrisem Hemsworthem (Thor, Rivalové).

Hacker_1

Zatím neznámý počítačový mág ochromil jadernou elektrárnu a tajné služby si nevědí rady. Ještě, že občas někoho zavřou, kdo může být k okamžitě dispozici. Tím nešťastníkem je hacker Hathaway (Chris Hemsworth), který je odsouzený k patnáctiletému žaláři. I lapený, je stále špička v oboru a pokud chytne útočníka, dostane generální pardon. Hathaway příliš neváhá a vydá se mu po stopách. Brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv.

Hacker_2

Puntičkář Mann (Veřejní nepřátelé, Nelítostný souboj) neponechal nic náhodě a najal množství konzultantů. Podle vlastních slov:„Nechtěli jsme, aby se nám všichni smáli, až Chris sedne ke klávesnici a napíše nějaký kód. Díky dobrým radám přátel a armádě konzultantů se nám to snad podařilo.“

Hacker_3

Mann se tentokrát opět hollywoodsky rozmáchl, že svého hrdinu vyslal do Hong Kongu, Jakarty nebo Kuala Lumpur. Vzhledem k tomu, že hlavní rodina bude jednak lovec a chvíli lovená oběť, nemělo by být o dramatické zvraty být snad nouze. Realfilm přinese recenzi snímku a do kin film uvede společnost Cinemart již 15. ledna.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Režie: Michael Mann

Scénář: Morgan Davis Foehl, Michael Mann

Kamera: Stuart Dryburgh

Hudba: Harry Gregson-Williams

Hrají: Chris Hemsworth, Viola Davis, William Mapother, Wei Tang

foto: Cinemart

 

reklama světová klasika
Koupit ZDE ↓

Tištěná verze
http://www.kosmas.cz/knihy/168427/slavna-svetova-filmova-klasika/

E-book
http://knihy.idnes.cz/slavna-svetova-filmova-klasika.html

 

 

Přidat komentář

TOPlist