Romance Adaline o nestárnutí dojímá

Posedlost vzhledem a maskování věku je dekadentní trend naší „vyspělé“ společnosti, ostatně i proto vychází neustálé články o botoxových úpravách a plastikách lidí před objektivy fotoaparátů a kamer. Drama Age of Adaline nabízí pohled na ženu, která nestárne.

AgeD9-045.dng

V amerických kinech snímek The Age of Adaline běží už téměř měsíc a stále se těší slušné pozornosti diváků. Vyšly na něj velmi pozitivní kritiky, a to nejen díky tématu nestárnutí, ale především způsobu, jak se s ním autoři vypořádali.

AgeD23-106.dng

Během zimy v lese havaruje mladá dívka Adaline (Blake Lively). Následky nehody si ponese celý život, protože se jí při ní přihodí velmi zvláštní porucha, její tělo přestane stárnout. Pro jednoho dar, pro druhého prokletí, tedy pokud jste normálně uvažující člověk a máte rodinu nebo spřízněnou duši.

AgeD4-090.dng

Zajímavý režisér Lee Toland Krieger poskytl velký herecký prostor dosud neprávem přehlížené a přitom velmi půvabné herečce Blake Lively (Město, preview Savages) a do snímku dostal i stálice hereckého světa Harrisona Forda, Ellen Burstyn nebo Kathy Baker. Premiéra je zatím ohlášená jenom pro slovenskou distribuci, kdy je stanovená na 2. červenec, tak doufejme, že se snímek objeví i v českých kinech a nezůstane jenom u komentářů stahovačské komunity zdejších pirátských serverů.

foto: Lionsgate

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist