Karlovarská dávka upoutávek s Méďou

Přelomový víkend na pomezí června a července je vždy zmatečný, dětem začínají prázdniny, spousta lidí si bere dovolenou a téměř v každé obci se koná nějaká open air akce, takže se není čemu divit, že nás čeká jenom jedna distribuční premiéra.

Méďa 2

Zkouřený mluvící medvěd Ted, kterého známe i z našich kin jako hlavního protagonistu komediálního blockbusteru Méďa vydělal jen v kinech 550 milionů dolarů, takže se zákonitě čekalo na pokračování. A zřejmě nikdo netušil, že to bude právnické drama! Méďa se ve dvojce ožení a přestože nemá medvědí penis, rád by se rozmnožil, takže nejprve chce vyhledat ideálního dárce spermií a potom, co se vše příšerně zvrtne, zkusí variantu adopce. Jenže může novorozeně adoptovat plyšový medvěd?

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Karlovarský festival se letos bude konat popadesáté, festival je samozřejmě mnohem starší, ale musel se několik sezón střídat se souběžně konaným MFF v Moskvě, protože podléhá mezinárodní certifikaci kategorie A, která se uděluje vždy jen jedné akci v regionu. Festival nabídne množství premiér, které uvidíte pochopitelně jenom tam, ale už teď můžeme třeba prozradit, že na festivalu uvidíte novinku Thomase Vinterberga Daleko od hlučícího davu (preview zde), kterou jsme v redakci už také viděli. Mimochodem Vinterberg na festival jezdil ještě jako mladý aspirant režie mezi baťůžkáři.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Z programu, kde se můžete mrknout na klasické trháky jako Obchod na korze, Kmotr II, Psí odpoledne  atd. bych rád vypíchl film režiséra Mattea Garrona (Gomora)  Pohádka pohádek (Il racconto dei racconti), který natočil podle prastaré knihy neapolského autora, ze které čerpají mladší autoři. Vizuální podívaná v angličtině bude stát určitě za to.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Film Skrytá vada (Inherent Vice) P. T. Andersona se sice českým kinům vyhnul obloukem, ale ve Varech ho můžete vidět na velkém plátně. Více v preview zde.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Nový film bratrů Tavianiových Úžasný Bocaccio (Maraviglioso Boccaccio) je další jejich snímek inspirovaný absolutní klasickou, Boccaciovým Dekameronem.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Zajímavě vypadá také francouzské sociální drama Zákon trhu (La loi du marché), který je natočený téměř dokumentaristickou formou, jehož středobodem je příběh 51 let starého může, který je už 20 měsíců nezaměstnaný a když s emu konečně podaří najít práce jako ostraha v obchoďáku, musí řešit situace, které se příčí jeho svědomí. V hlavní roli Vincent Lindon vyznamenaný za svůj výkon hereckou cenou na letošním Cannes.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

 

Filmy a seriály v TV na RealFilm.cz:

 

Po

20:00 Temný případ II HBO

21:30 Krize HBO

Všichni dobří čeští filmaři 3. díl – Za zvuků úspěchu

22:00 C. K. Polní maršálek CS Film

 

Út

20:15 Vedlejší účinky HBO2

 

St

21:25 JCVD Kino Barrandov

22:00 Liberace! ČT2

 

Čt

23:25 Klub poslední naděje HBO

 

20:55 Adéla ještě nevečeřela ČT1

21:45 Jack Ryan: V utajení HBO

 

So

20:00 Love song HBO

22:55 Zpátky do ringu Cinemax

 

Ne

20:00 Statečné srdce Prima Cool

21:50 Četa ČT2

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/LETO_KLASIKA-REKLAMA.jpg

Přidat komentář

TOPlist