Kupte si knihu světovou klasiku s podpisem autora a dostanete DVD s filmem z knihy zdarma

Začalo astronomické léto a před námi bude jistě celá řada večerů strávených s filmem a k dobru určitě přijdou i slavné světové klasické filmy, které si můžete připomenout nebo objevit v knize z produkce RealFilm.cz.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/LETO_KLASIKA-REKLAMA.jpg

Výhoda klasických filmů je, že nestárnou a budou objevovány dalšími generacemi diváků, protože udolaly zubu času. V knize Slavná světová filmová klasika, kterou jsme před časem vydali naleznete hned stovku klasických filmů, které jsou přiblíženy poutavou formou Ondřejem Slaninou, jehož dobře znáte jako šéfredaktora našeho magazínu.

Amadeus4

V knize se tak dočtete spoustu zajímavostí a budete mít po ruce ideálního průvodce na horké letní večery, kdy je společnost klasického snímku vždy vítaným společníkem. Objevíte tak snímky Nového Hollywoodu, dozvíte se poutavé zákulisí řady filmů, které bere dech, o láskách, hádkách, nenávisti i velkých přátelství v dějinách velkého světového filmu.

 wrestler_bild_06

   Pokud si knihu objednáte na našem emailu klasika@realfilm.cz podpoříte provoz našeho portálu, autor textu knihy Ondřej Slanina Vám ji podepíše a v emailu si můžete klidně nadiktovat i věnování a v rámci letní akce pošleme ke knize DVD s vybraným filmem z knihy. Připravili jsme pro Vás filmy jako Sladký život, Dobyvatelé ztracené archy, Ponorka, Lola běží o život, Vykoupení z věznice Shawshank, Rambo, Wrestler, Okno do dvora, Medvědi a další.

 

To vše můžete mít v rámci letní akce za 300 korun včetně poštovného.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/LETO_KLASIKA-REKLAMA.jpg

Přidat komentář

TOPlist