Comeback Johnnyho Deppa se jmenuje Black Mass

Kdekoli se Johnny Depp objevil posledních pár let a nebyl to Jack Sparrow propadlo u diváků a dokonce i kritiky, která si ho hýčkala celá devadesátá léta. Napravit reputaci by si měl thrillerem Black Mass.

Johnny Depp Films A Violent Scene For 'Black Mass'

Pětačtyřicetiletý režisér Scott Cooper dovedl k Oskarovi Jeffa Bridgese v zajímavém filmu Crazy Heart o country zpěvákovi věčně on the road, který jako otec s flaškou whisky snad nemůže uspět v normálním životě a pak zřejmě pohřbil slibnou kariéru Ryana Kavanaugh snímkem Out of the Furnace, který byl jedním z hřebíčků do rakve jeho současného finančního průšvihu a možného bankrotu. Novinkový snímek Black Mass se bude promítat na festivalu v Benátkách a zatím to vypadá, že se opravdu vydařil.

black_mass_2

John Connolly (Joel Edgerton – EXODUS: Bohové a králové, Velký Gatsby30 minut po půlnoci, Věc Počátek) a James „Whitey“ Bulger (Johnny Depp -  Veřejní nepřátelé„, „Mrtvý muž„,Noční můra v Elm Street,„Devátá brána„, „Ztracen v La Mancha„, Ospalá díra) spolu vyrostli v ulicích jižního Bostonu. O desítky let později, v sedmdesátých letech, se znovu potkávají. Toho času je Connoly výraznou osobou agentů kanceláře FBI v Bostonu a Whitey je jedním z kmotrů irské mafie. Jejich pouto však nikdy nepřestalo a oba kamarádi si vyhoví, aby sejmuli italskou mafii v Bostonu. Jejich drsné přátelství vede k vraždám, drogám, falšování důkazů a skutečnosti, že se Bulger dostane na seznam nejhledanějších zločinců.

Ve filmu se dále objeví Dakota Johnson, Benedict Cumberbatch (12 let v řetězechStar Trek: Do temnoty, Kód Enigmy), Corey Stoll (Ant-Man), Kevin Bacon (Muž bez stínuX:Men – První třída, Bláznivá zatracená láska) nebo Adam Scott (Walter Mitty a jeho tajný život). Rozpočet byl 65 milionů dolarů a premiéra bude v září.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A věnujte pozornost naší letní akci s Realfilmem, kdy si můžete za 300 korun koupit námi vydanou knihu Slavná světová filmová klasika podepsanou autorem, ke které dostanete ještě skvělý film z knihy na DVD! Více po kliknutí na obrázek.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/LETO_KLASIKA-REKLAMA.jpg

Přidat komentář

TOPlist