De Niro a Hathaway v milé komedii

Jaké filmy s oblibou reprízují televize ve svátečním čase? Ne, opravdu to není nadhodnocený Mad Max, ale komedie, které kritici víceméně cupují jako Po čem ženy touží, Prázdniny, Lepší později než později nebo Nějak se to komplikuje, které spojuje jméno režisérky Nancy Meyers.

intern_1

Společnost Warner Bros uvolnila 40 milionů dolarů (zhruba polovina prostředků výše jmenovaných snímků) k natočení komedie The Intern. Sedmdesátiletý vdovec Ben Whittaker (Robert De Niro - TaxikářMiseNelítostný soubojRoninFrajeři ve Vegas Zpátky do ringu MafiánoviTerapie láskouElitní zabijáciCasinoVšemocnýHvězdný prach) zjišťuje, že lelkování v důchodu není nic pro něj, a proto se rozhodne chytit příležitost za pačesy, když zjistí, že na online stránce s módou hledají stážistu seniora. Stránku vede mladá Jules Ostin (Anne Hathaway – Zkrocená hora, Interstellar, Bídníci, Temný rytíř povstal, Láska a jiné závislosti), která je obklopená samými mladými rozjívenými jinochy a děvčaty.

intern_2

Ukazuje se, že film se trefil do vkusu rodinného publika a v předpremiérách na něj chodí diváci všech věků. V USA má premiéru tento týden a do českých kin se dostane koncem října. Kritici jej hodnotí vesměs pozitivně, ale na jednom standardním novinářském kolečku jedna nepříliš bystrá anglická novinářka položila otázku panu De Nirovi, která zněla, jaké to je hrát na setrvačník. A velmi jí překvapilo, že se mistr zvednul, řekl jí, že je negativistická slepice a odešel.

intern_3

Producenti by zjevně byli rádi, kdyby se na film přišli podívat diváci, kterým se líbil film Ďábel nosí Pradu, ale to je pochopitelně ve hvězdách. Ve filmu dále hraje třeba Rene Russo a řada mladých vycházejících hvězdiček v úlohách stážistů. A mimochodem film není romance!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist