Nejslavnější mrchy filmového plátna up-to-date

Průvodci filmem o nejslavnějších mrchách a parchantech světového a českého filmu patří k těm čtenářsky nejoblíbenějším a jelikož od posledního dílu uteklo už několik let je na čase abychom jako správné elektronické médium provedli up-to-date, tedy aktualizaci!

temne stiny

Aktuálně nejvytíženější mrchou současného světového filmu je francouzská herečka Eva Green, která má za sebou hned tři role pořádných mrch, a to v nepříliš vydařeném pokračování comicsového hitu 300 a v pokračování kultovního Sin City Franka Millera, kde Eva Green patřila k tomu nejlepšímu, co film nabídl. Do našeho výběru se však dostala díky ultramrše v poněkud bizarním a neskutečně drahém filmu Temné stíny Tima Burtona, který je sice naprosto mimo standardy vysokorozpočtového Hollywoodu, ale neřekl bych, že je to nepodarek, spíš upřímně míněný a naprosto nevhodně cílený předražený film. Eva Green je však ve filmu naprosto skvělá.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

L

Nikterak však za ní nezaostává angličanka Lena Headey, naprosto neskutečná bytost, která se stala filmovou hvězdou, přestože si troufám tvrdit, že ještě tak před dvaceti lety by se horko těžko dostala do komparsu. ¨Pokud trochu sledujete její div oké peripetie, tak po účinkování v megahitu 300 a jeho pokračování nebo spin off seriálu o Terminátorovi se dnes zásadně prosadila v seriálu HBO Hra o trůny. V soukromém životě se vyhrabala před doslova pár měsíci z totální chudoby, když užaslým fanouškům prozradila, že má na svém účtě 5 dolarů. Dnes už tam má několik milionů a díky ohromnému úspěchu seriálu Hra o trůny se jí přestaly vyhýbat i filmové nabídky. Lena Headey hrála ve svých známých titulech prakticky jenom mrchy, ale mrchu nejvyšší ztvárnila ve sci-fi Dredd, dalším drahém propadáku, který je ovšem svou ujetostí dost možná předurčený ke kultovní budoucnosti.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist