Povedená komedie Špion vychází na DVD

Otázka jestli může být komedie s Melissou McCarthy vtipná našla konečně kladnou odpověď, a to v momentě, kdy se do hereckého ansámblu připojila akční hvězda Jason Statham, ze kterého se vyklubal nečekaný komediální génius.

S

Spy, USA, režie: Paul Feig, scénář: Paul Feig, kamera: Robert D. Yeoman, hudba: Theodore Shapiro, střih: Melissa Bretherton a Brent White, hrají: Melissa McCarthy, Jason Statham, Jude Law, Rose Byrne, Miranda Hart

120 minut, 2.35:1, Arri Alexa, barevný

Film:

Susan Cooper (Melissa McCarthy) je zaměstnankyní CIA, což může sice na první pohled vypadat dobrodružně, ale ve skutečnosti má klidnou, nenáročnou a chvílemi až nudnou práci. Je totiž analytičkou, která jen málokdy opustí svůj psací stůl s počítačem, u něhož slouží jako oči a uši špičkového agenta Bradleyho Finea (Jude Law). Ti dva dohromady tvoří perfektní tým. Bradley špionážní mise v terénu zvládá, aniž by se mu v pečlivě upraveném účesu zkřivil jediný vlásek. A Susan ve své suterénní kanceláři zase touží po jeho srdci.

Vše změní příchod superpadoucha, respektive superpadoušky – Raina Boyanov (Rose Byrne), dcera nedávno zesnulého obchodníka se zbraněmi, totiž dostala neobvyklé dědictví v podobě malé jaderné bomby. Dostačující na zničení jednoho většího města. A chce ji prodat, klidně i teroristům. Další úkol pro Bradleyho, jenže tentokrát se mu rozhodně nezkřiví jenom vlásek a v přímém přenosu neohrožený agent ukončí svou misi.

Dlouhometrážní recenze

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A jako návdavkem přidáváme pár pěkných momentů z filmu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Přidat komentář

TOPlist