Zabijácká dávka upoutávek

Konečně se v českých kinech začne hrát velmi vřele přijatý thriller Sicario s hvězdným obsazením, do kin jde dvojka nejúspěšnější německé komedie a hrát se bude i česká novinka o nekonečném televizním seriálu.

stažený soubor

Dennis Vileneuve si začíná kolem sebe budovat auru režisérského mistra thrillerů a v zahraničí se velmi často vyslovuje jeho jméno s úctou a přirovním k Davidu Fincherovi. Jeho novinka o velmi tvrdém potírání drogové kriminality Sicario, o které jsme psali tady, se stala nečekaným mezinárodním hitem a od čtvrtka bude i v našich kinech.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Miliony diváků, zejména z řad školou povinných, to byla naprosto ulítlá, ale zábavná německá komedie Fack ju, Göhte, která byla megahitem i v Čechách. Troufám si tvrdit, že v počtu nelegálních stažení bude mít těžko konkurenci. Díky ohromnému úspěchu je tady dvojka a v Německu lámala jeden rekord za druhým. Takže pokud máte rádi bizarnější puberťácký humor nebo jste někdy učili na střední škole, tak je to tady zase.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Miloslav Šmídmajer je zvláštním úkazem na poli českého filmu, litoměřický rodák sice dosud kritiku nikdy úplně neuchvátil, vyjímku pak tvoří jeho solidní dokumenty o slavných osobnostech a zejména jeho skvělé paměti Miroslava Ondříčka, ale občas se mu podaří celkem zabodovat u diváků. Celebrity s.r.o. jsou naprosto neambiciózní podívaná s jediným cílem pobavit diváka. Název mi přijde tedy úplně mimo, ale on ani námět není zrovna originální, ale své diváky by si film najít asi mohl. Tak snad se mu podaří prolomit současnou šňůru hraných propadáků Wilsonov a Laputa, alespoň v diváckém ohlasu.

 

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A ještě nás čeká jedna německá novinka Victoria, která po moderním a pro mě naprosto zbytečným trendu filmy „nestříhat“ uvádí příběh španělské dívky Victorie z Madridu, která přijíždí za prací do Berlína. Inspirace filmem Lola běží o život je přiznaná a cena na Berlinale neoddiskutovatelný fakt.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg
Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist