Vánoční dávka upoutávek

Star Wars strhaly celou řadu rekordů na tržbách a jistě v tom budou pokračovat i tento v českých kinech tradičně hluchý víkend, přesto budou čtyři novinky.

zbrusu_novy_zakonp

Česká kina na rozdíl od těch amerických o vánočních svátcích zejí prázdnotou, ale kromě stávající velmi silné nabídky v kinech určené zejména dětskému a rodinnému publiku přijdou čtyři filmové novinky. Jednou z nich je snímek Zbrusu Nový zákon (foto Aerofilms), který se ocitl na novém krátkém seznamu zahraničních filmů nominovaných na Oskara. Představte si, že Bůh žije a žije v Belgii. Film natočil uznávaný režisér Jaco Van Dormael, kterého znají zejména návštěvníci festivalu v Karlových Varech.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Rakouské rodinné drama Králové hor vrátí na filmová plátna také po čase oblíbeného herce Jeana Rena, který se nebude tentokrát k závěrečnému filmu dostávat střelbou do těla padouchů, ale zahraje na citlivější stranu. Film má úchvatné záběry přírody.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Vánočním Kameňákem, který má na pátý díl dost neskutečnou návštěvnost změří síly režijní debut Snowboarďáka Vojtky Kotka Padesátka podle scénáře poněkud zběsilého Petra Kolečka, jež má na plátnech za sebou autorství dost šíleného Zakázaného uvolnění a ačkoli českým filmům určitě trochu nadržuju, tak tohle zkrátka můj šálek kávy není. Ale jak se říká, každému co jeho jest a jsou Vánoce.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Poslední film tohoto vánočního týdne je snímek Žabák Ribit, pokud nevíte, tak v Anglii dělá žába ribit, robit a nikoli kvák, kvák.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přejeme krásné a klidné Vánoce a zůstaňte naladěni celé svátky na RealFilm.cz!

 

A věnujte pozornost naší zimní akci s Realfilmem, kdy si můžete za 250 korun koupit námi vydanou knihu Slavná světová filmová klasika podepsanou autorem, ke které dostanete ještě skvělý film z knihy na DVD! Více po kliknutí na obrázek.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/ZIMA-Klasika-reklama.jpg

Přidat komentář

TOPlist