Islandská černá tragikomedie Fúsi míří do distribuce

Islandská černá komedie od režiséra filmů Albín jménem Noi, Outsider a Dobré srdce Dagura Kárího, kterou znáte z posledních Varů míří od zítřka do českých kin.

fusi_1

Fúsi, zavalitý čtyřicátník a hlavní hrdina filmu, sbírá odvahu konečně vstoupit do dospělého světa. Dosud procházel životem jako náměsíčný, jeho všední dny ovládala rutina práce na letišti a stavění papírových modýlků tanků z druhé světové války. Pak ale do jeho života nečekaně vtrhne temperamentní žena a osmileté děvčátko a Fúsi je donucen to risknout. Protože životu se nelze vyhýbat věčně…

 

Fúsi je severská černá komedie a pochopitelně i silné drama, ve kterém byste ale zaběhnutá žánrová klišé hledaly marně. Snímek získal tři hlavní ceny na Mezinárodním festivalu Tribeca v New Yorku, a to za nejlepší hraný film, za scénář a cenu pro nejlepšího herce. V české předpremiéře se hrál na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary a od zítřka míří zejména do jednosálových kin.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A věnujte pozornost naší zimní akci s Realfilmem, kdy si můžete za 250 korun koupit námi vydanou knihu Slavná světová filmová klasika podepsanou autorem, ke které dostanete ještě skvělý film z knihy na DVD! Více po kliknutí na obrázek.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/ZIMA-Klasika-reklama.jpg

Přidat komentář

TOPlist