Zack Snyder postaví proti sobě Batmana a Supermana

Po ohromně úspěšném, leč naprosto zoufalém Deadpoolovi, který potěšil puberťáky a zastydlé puberťáky v řadách filmových recenzentů přijde do kin seriózní komiksový velkofilm se soubojem dvou nejtěžších charakterů.

batmanvssup1

Asi stárnu, ale lidi, co věci nedělají pořádně, mě prostě rozčilují, takže buď je to věkem nebo se stávám pedantem. Ačkoli mám slabost pro tvorbu Bryana Singera jeho retro Superman z roku 2006 mě nudil téměř k smrti. Muž z oceli z roku 2013 Zacka Snydera v produkci Christophera Nolana a manželek obou pánů i přes některé mouchy přeci jen klasický komiksový příběh o čestném chlapovi s kapucí přivedl na plátna v důstojné moderní verzi.

batmanvssup2

Manželé Snyderovi a Nolanovi se těší u Warnerů značné přízni, takže pokud máte pocit, že na snímek střetu těžkotonážních komiksových charakterů čekáte už docela dlouho, tak se nemýlíte, protože premiéra měla být už loni. Dodělávaly se vizuální efekty, piloval se finální střih a řešily se i kauzy, každopádně již za pár týdnů se dočkáme výsledku.

batmanvssup3

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.

batmanvssup4

Batman respektive Bruce Wayne bude mít tentokrát tělo a tvář Bena Afflecka, který je tak nejstarším představitelem Batmana a jeden se nestačí divit, čemu úspěšný herec, oskarový režisér a scenárista neustále čelí. Bulvár si na něm smlsává kvůli manželským neshodám, na sociálních sítích se proti němu šije, že je na Batmana nevhodný představitel a v současném politicky korektním Hollywoodu po šaškárně na Oskarech na něj prasklo, že v seriálu o hledání předků, který vysílá v licenci i Česká televize na něj při rešerších prasklo, že jeho předci byli otrokáři, takže zaplatil producentům peníze zato, aby se jeho epizoda „ztratila“.

 

Snyder si ponechal Henryho Cavila v roli Supermana a velkým překvapením by mělo být pro všechny obsazení Jesseho Eisenberga do role Lexe Luthora, který všechny na castingu přesvědčil i přes svůj nízký věk, že je ten pravý. Další významnou posilou castingu je izraelská kráska Gal Gadot v roli Wonder Woman. V dalších rolích se ve filmu objeví ještě třeba Jeremy Irons, Diane Lane, Jason Momoa, Amy Adams nebo Jeffrey Dean Morgan. Premiéra je na zelený čtvrtek, tedy 24. března.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist